Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jól fogok látni a Violetta...

Encike3000 kérdése:

Jól fogok látni a Violetta Live koncerten a 107-es szektor C sorábol?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jól fogsz látni nincs túl közel a színpadhoz de nézd meg a papp lászló budapest sportaréna szektortérképét te viszonylag középen ülsz :) én a 110 esben ülök
2015. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
nem mind1? kivetítő van, te meg úgyis csak azé mész, hogy aztán fészbukkon dicsekedjél vele, hogy voltál...
2015. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is valahol ott fogok ülni szerintem is jó hely.Csak is azért akar menni hogy dicsekedjen mindenki magábol indul ki :)
2015. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nézd. ugyan minek menne valaki olyan helyre, ahol durván 100 méterről madártávlatból ÜL egy koncerten? :D

nálam egy koncert ott kezdődik, hogy eleve állok...utána pedig jön az, hogy minél előrébb álljak :D


az, hogy valaki kisírja anyunál a 20ezres jegyet, hogy aztán egy tökugyanolyan koncertet messziről végignézzek, amit egyébként youtube-ról tökugyanolyan minőségben megnézhetne (például mint ezt: https://www.youtube.com/watch?v=-vFD8ufk2-I), az nem koncertre járás :D

az csak rongyrázás, hogy na, én megtehetem, és igaz, hogy szart se látok, de legalább tudja mindenki, hogy én is ott voltam...:D majd mennek fel a képek is, amin semmi nem fog látszani, csak pár világos folt...:D

ne akard már nekem bedumálni, hogy nem így lesz...

2015. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!