Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell gitárt festeni?

Hogyan kell gitárt festeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elektromos gitár test festéséről lenne szó, sima egy színben. Pénzem van, meg szívesen is barkácsolok, szóval nekem ez nem lenne macera és törekednék az igényességre, úgyhogy valóban úgy szeretném csinálni mint akik ezzel is foglalkoznak, nem igénytelen 'sufni tuning' módon.

Azt is megköszönném, ha linkelnétek egy ilyen oldalt vagy videót, ahol részletesen végig veszik a folyamatokat (lehetőleg magyarul) illetve, hogy milyen fajta festéket+lakkot+stb..-t kell használni. Ja igen, és nyilván valóan nem esnék neki egyből a gitár testnek, hanem először még kikísérletezném más fa felületeken.

Tudom tudom, van aki ezzel foglalkozik, lehet még olcsóbban is jönne ki ha elvinném(bár ha jól tudom, 30 alatt nem úsznám meg), de szeretném én is megtanulni a gitárfestést. Mondjuk állítom, hogy aki ezzel foglalkozik, nem szívesen teszi közzé a folyamatokat, mert akkor kb mindenki otthon csinálná..

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 9. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A net tele van ilyen leírásokkal, a youtube meg videókkal.
2015. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hiába írom be google-be, kb csak hirdetéseket meg használhatatlan fórumokat dob ki. Youtube-on még esetleg, de max angolul találok videókat.
2015. febr. 9. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének a fórumok használhatatlanok?

Aki szeretne tanulni, annak meg kell barátkozni a gondolattal, hogy át kell olvasgatni a fórumokat.

És azzal is, hogy angolul nagyságrendekkel több információ van, mint magyarul.

Ne várd el, hogy majd a kedvedért magyarul megosztják a szakmai részleteket.

2015. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy a GYIk az egyik legrosszabb hely, ha szakmai témában részletes és helyes információkat akarsz, nem is értem, mit vársz, hogy valami ismeretlen, aki profi gitárfestő, pont erre jár és szépen mutat neked valami részletes magyar gitárfestő tanfolyamot a neten?


Legyél kreatív és próbáld meg magad megtalálni az információkat, pont azokon az általad használhatatlannak minősített fórumokon sokkal több hasznos lesz, mint itt.

2015. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
esetleg keress úgy hogy ne csak konkrétan gitárfestést, mivel gondolom nem csak gitárt szoktak festeni, aztán a módszer meg lehet ugyanaz
2015. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!