Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz valamikor a közeljövőben...

Lesz valamikor a közeljövőben Green Day koncert?

Figyelt kérdés
Nem tudtok valamilyen fesztiválról,vagy esetleg koncertről a közeljövőben? :)) (mo.-n) nagyon szeretném őket élőben látni :((

2015. febr. 13. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat nem tudok mondani , a hivatalos oldalra nincs kiírva egy koncert sem , kevés esélyt talán látok rá , mert egyik facebook bejegyzésük szerint 2015-ben folytatják a turnézást.
2015. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez Ázsiai és Dél-Amerikai turné lesz, mivel ott nem jártak még a 99 Revolutions turné folyamán. Lehet, hogy még az USÁban egy pár helyen lesz koncert, de európai turnéra ne nagyon számíts :(. Akkor kell elmenni, amikor ide jönnek, ez olyan 2-3-4 évente következik be. Magyarországra konkrétan elég kevés esélyét látom, hogy eljöjjenek. Oka: rossz tapasztalatok valamivel kapcsolatban és az, hogy egy turnét nagyon nehéz anyagilag pozitívra vagy akár semlegesre kihozni. Így nagyon sokat kell elkérniük egy jegyért és hazánkban a kereslethez mérve egy hatalmas összeg, és arra számítanak, hogy nem tudnak megtölteni egy egész arénát. Szóval én Bécset ajánlanám, én is ott voltam legutóbb; és ha van lehetőség, azonnal le kell csapni, mert kevés dolog van az életben, ami akkora örömet tud okozni, mint egy Green Day koncert :)
2015. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) nagyon remélem akkor hogy meglátogatnak minket valamikor.. sajnos magyarország ilyen téren elég bizonytalan :c
2015. febr. 15. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám Bécs még közelebb is van mint Budapest...:)

Mindenesetre jó látni , hogy itt jobban megbecsülnének egy GD koncertet mint pl Amerikában ahol az unatkozó tinik kiposztolják facebookra koncert közbeni unalmukban , hogy ott vannak.

2015. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elvileg most voltak Magyarországon, felléptek egy fesztiválon ha jól tudom. De egy koncertnek én is nagyon örülnék ha lenne valamikor. A 2015-ös turné állomásokon még nem láttam Magyarországot, de remélem hogy jönnek. <3 :)
2015. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!