Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi olyan vicces azon, hogy én...

Mi olyan vicces azon, hogy én igényes, nem divatzenét hallgatok, olyanokat, amiket nem unok meg pár hónap után?

Figyelt kérdés

Tudom, el kell fogadnom, hogy sokan nem olyan érett gondolkodásúak mint én. De miért kell kinevetni azért, mert Queent,Michael Jacksont,Elvist,Abbát stb.-t hallgatok? Kicsit rosszul esik, hogy nekem tényleg van zenei izlésem, mégis kiröhögnek.

14/l


2010. febr. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy látszik én jó helyen élek, mert itt az ún. nagymenő emberek is hallgatnak ugyanilyen zenéket..zenei ízlés miatt nálunk nem szólnak be, csak a kinézet miatt (emosok, hungaristák és a többi selejt)
2010. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire érett gondolkodásúnak tartod magad, akkor azzal is tisztában kellene lenned, hogy mások véleménye milyen mértékben számít neked. Kit érdekel mások mit gondolnak, a lényeg, hogy neked ezek az örökzöld, igazi zenék tetszenek. Nem kell mindenkinek megfelelni, ez a te választásod, nagy ívben kakálj mások véleményére, ne foglalkozz azzal ki mit gondol. Ha ők más zenét hallgatnak, akkor egészségükre, nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Nem vagyunk egyformák.
2010. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Figyi tényleg köcsögség hogy kiröhögnek mert mindenkinek joga van azt hallgatni amit akar de lehet hogy pont ezért röhögnek ki mert hogy ezt mondod hogy neked is van "zenei izlésed" hogyha más jobban szereti a popot vagy a rockot attól függ neki is van zenei ízlése és neki is úgyan olyan joga van azt hallgatni és szerintem gondolkozz el azon hogy tényleg a zenékért röhögnek ki vagy piszkálnak esetleg és nem azért ahogy hozzá állsz a többiekhez ??
2010. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dettó így vagyok vele... AC/DC, Queen, The Who, Aerosmith, Guns n Roses.... nem is ismerik őket pedig ezek a bandák azért tudnak valamit...

(Egyik oszt társam szó szerint rugdosni kezd ha iylen zenét játszom a telefonon mert ő a TUCTUCTUC zenéket szereti)


14/f

2010. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én meg intelligens metált hallgatok és k**rva okosnak érzem tőle magam
2010. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!