Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok lány, hogy igényes, okos, művelt, vicces, aranyos, miközben közel sem az?

Figyelt kérdés
Több kérdést tettem fel hasonló "paramétereket" megadva, sokan írták is, hogy ők ilyenek, aztán egy kis privát levelezés után, tízből kilencen köszönő viszonyba sincsenek az általam felvázoltakkal. Miért jó hazudni? Vagy mire kell ezt vélni? Így elvakít titeket az egoizmus? :) Kinek nem inge...
2011. aug. 23. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Mert azok szeretnének lenni, de ők a világon a leggyávábbak. Még azzal sem tudnak szembe nézni, hogy nem ilyenek és, hogy tenniük kéne vmit azért ha ilyenek szeretnének lenni.
2011. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Jegyezd meg, hogy minden nő okosabb annál, mint ahogy Te hiszed, viszont egyáltalán nem annyira okos, mint ahogy Ő hiszi.
2011. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Attól hogy buta, még lehet beképzelt, a kettő nem zárja ki egymást.


Az igényes, okos, művelt, vicces stb. csajok pedig nem ismerkednek a neten. Ezt jól jegyezd meg! :D

... és ez a GYK-ra hatványozottan igaz, hát mennyire igénytelen, ostoba csaj az, aki egy ilyen xar kérdésre visítva jelentkezik, hogy éééén,éééén,éééén, okos vagyooook!!

XD

2011. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
:) Igen, ez így van, de körülbelül minden embernél. Szóval ez lényegtelen. Igazság szerint az a legnagyobb baj, hogy rém unalmasak, és együgyűek...A többit még letudnám nyelni, de ennyi üres embert eddig elképzelni nem tudtam. Nincs önálló gondolatuk, nulla egyéniség... Kezdek belebolondulni. :) Nem is azért mert jaj nincs nőm, de még ha jelölt sincs...az azért aggasztó, és rossz ómen.
2011. aug. 23. 20:53
 5/20 A kérdező kommentje:

20:51: Nem ismerkednek neten? Akkor mégis hol? Facebookon? Mert kimegy az ember az utcára, és sehol senki. Elmegy az ember bulizni, csak az alkesz, szopós keménymag van ott is. Nah most így mégis hol kezdjek ilyen lányokkal ismerkedni?


Egyébként igazad van, naiv dolog volt azt hinnem, hogy tényleg majd értelmes nő válaszát kapom egy ilyen kérdésre. Bár őszintén szólva én akkor is csak véleményekre lettem volna kíváncsi, hogy látják mások. Nem pedig párkeresési céllal, de ha már írtak...ismerkedni csak szabad, nem? :)

2011. aug. 23. 20:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Ego híján kialakítanak magukról egy hízelgő önképet. No wonder.
2011. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Lány vagyok, de pont azért nem találok magamnak lány barátot,mert a legtöbb lány/nő egy elkényeztetett beképzelt fruska. Inkább fiúkkal barátkozok,mert még egy fiú barát se támadott hátba, nem áskálódott ellenem.:)

Vannak okos és szép lányok, de őket azért nem veszed észre mert nem hivalkodnak.

2011. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképpen járok a pasikkal, pedig még csak nem is a neten ismerkedem: elszállva maguktól igyekeznek imponálni a középkategóriás autójukkal (diszkrét kocsikulcslóbálás, lehetőleg a márkajel kivillantásával, anekdoták a jogosítványuk megszerzéséről), fröcsögve csillogtatják a mezőgazdasági tudásukat, miközben fogalmuk sincs a mennyiségi termelés jelentőségéről, majd benyögik, hogy állandó az adrenalinszintjük - csak hogy a legutóbbi esetet említsem. Volt szerencsém olyan díszpéldányhoz is, aki nem átallotta bevallani, hogy csak rágózik fogmosás helyett, amúgy munkanélküli volt, de hangoztatta a középkor nézeteit az asszonyok helyéről. Az már nem esett le, hogy ha az asszony a konyhában van, ő a tévé előtt lógázza a lábát, akkor nincs pénz. Végül csodálkoznak, hogy nem pazarlok rájuk egy teljes délutánt.


Az a legszomorúbb, hogy a többség őszintén hiszi, hogy ő olyan, amilyennek igyekszik bemutatni magát, ahogyan leírja a személyiségét. Lányokkal nem tudom, velük sosem kerültem ilyen kapcsolatba :-)

2011. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért ne csinálnák ezt, ha találnak olyan libát, aki be is veszi... ilyen jellemtelenség mellett ez a legkisebb dolog.
2011. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Talán nagyobb az egójuk, mint a tényleges önismeretük... És igazad van...ha kilépsz az utcára senki normális. Általában kiöltözött plázacicákat találsz, akik csak a "shoppingoláshoz" értenek. Mondjuk ez már a személyes véleményem. :) Bulikban dettó ugyanezt találod. Az interneten ismerkedés nem rossz dolog, csak éppen belefutsz ilyen zsákutcákba. Egy hasznos dolgot talán tanácsolhatok...nézd meg a lányok facebookját(ha van) és az általában elárul róla mindent. Na persze itt jön, hogy ez előítélet már, de az esetek 85%-ában igaz. Sok lány szereti úgy lefesteni magát, hogy tetsszen az adott srácnak, de ezzel nem tudsz mit kezdeni, ez már valami agyi defektus lehet az esetükben. Azért csinálhatják ezt valószínűleg, mert valahol ők is el akarják ezt hinni magukról, de csak magukat csapják be vele. Nyugodj meg néhány év múlva egy barátjuk sem lesz, mert mindenki elküldi őket a hazudozásuk miatt. Maximum a "BBF"-jük vagy mi a csudájuk marad meg. Nekem is ezért nincsenek lánybarátaim, inkább fiúkkal értetem meg magam jobban.

(Bocsi, ha túl hosszú lenne, meg kusza, de már este van :) ) Egy lány voltam :)

2011. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!