Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek igényes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek igényes, okos, művelt, vicces, aranyos füves lányok?

Figyelt kérdés

Nem kéne így lennie, mert a legtöbb férfi ember akit ismerek, és értelmesek, műveltek, azok pont hogy füveznek.

Viszont lányoknál mintha a füvezés kizárná az értelmet, vagyis inkább nagyon ritka az ilyen. Lehet mert az értelmesebb lányok, nem annyira nyíltak ilyesféle szokásaikkal szemben? Vagy miért?


ui.: Azért kell füves lány, mert az alkohol idegméreg, de az embernek...értelmes embernek kell valami amivel néha megváltoztatja a tudatát, nehogy beleőrüljön a valóságba. :) Illetve nem utolsó szórakozásnak sem :) Csak tisztáztam, mielőtt jönne a Straight Edge szakkör, vagy egy kocsmatúrázó szakiskolás osztály.


2011. aug. 21. 14:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon változó, hogy ki mikor füvezik. Közvetlen környezetemben is sokan füveznek, közülük több a nő/lány, mint a férfi, és amelyik hímnemű füvestársamat ismerem, az nem túl intelligens. :)
2011. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
10%
Helló! Itt vagyok:)
2011. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
10%
Hah. :) Beállok a sorba én is :)
2011. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem értelmes és igényes lányok tudják, hogy az ilyesmi nem nőnek való. Egy nő legyen mindig magánál, persze nem azt mondom, hogy nem szórakozhat, de azt nyugodtan lehet bármiféle tudatmodosító szer nélkül is.. szerintem amúgy pont azért nem füveznek, amiért nem isszák részegre magukat, mindkettő undorító nőnél, ez az én véleményem, és ahogy észrevettem, sokan vannak még így ezzel.

17l

2011. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Első: Cserélhetnénk barátok, jól meglennének. :D

2-3: ;D

15:03: Gondolom sosem szívtál még, legalább is kulturált emberek társaságában biztos nem. :) Én sokat szívok, barátokkal is néha, és soha de soha nem volt még olyan, hogy valaki CSAK fűtől ne lenne magánál. :) A mérték persze mint minden "szernél", itt is számít.

2011. aug. 21. 15:08
 6/35 anonim ***** válasza:
10%

Ameddig tudod hol a határ addig rendben is van a dolog. Láttam nem egy sokkal fiatalabb lányt nem mintha én öreg lennék ehhez :D akik túlnyomták magukat vagy túl itták magukat az az én részemről sincs rendben.

Ha ihletet akarok akkor nálam könnyebben jön ha elszívok egyet.

(3. hozzászóló voltam.)

2011. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Jól mondod 92es, yoyo. :):D Ment amúgy privát, a két "jelentkezőnek", kérdeznék tőletek, de itt nem lehet. :)
2011. aug. 21. 15:17
 8/35 anonim ***** válasza:

Nem találtad el, elég sokat szívtam életemben. Igazából úgy volt az egész, hogy rá voltam állva egy ideig, nem olyan nagyon, de egy héten átlagban 2-3szor fordult elő. Aztán találkoztam a barátommal, akit pár hétre rá, hogy összejöttünk, a lakótársai belevitték a dologba, az elején még én is leültem velük, de aztán már kezdett túl gyakori lenni, és volt, hogy kihagytam. Akkor kezdtem látni, hogy azok az emberek, akik józanon egész normálisan viselkednek, olyankor furák, le vannak késve, és néha olyan volt, ha mondtam valamit, nem értették, hogy miről van szó.. részben az is hozzájárul, hogy én már megutáltam az egészet, hogy a barátom eléggé rá volt kapva, és idegesített, hogy ritkán kapom el normálisan, de már ő is abbahagyta, úgyhogy minden rendben:)

Nem kell haragudni azért, mert nem támogatom a füves lányokat (hidd el, nem egyet láttam én sem),látom kicsit rosszul esett neked v nem tudom, csak a véleményem írtam le, és azt, hogy mások, akikkel erről beszéltem, hogy viszonyulnak a témához. Én amúgy nem lennék még egyszer olyan, mint amilyen voltam abban a korszakomban. Nem azt mondom, hogy ha a társaság meghív , akkor pl egy hónapban egyszer mértékkel nem történhet meg, szerintem ez egész normális és elfogadható, ezek az emberek viszont szerintem nem hívhatók füvesnek.

Ja és nem, abszolút nem mondható, hogy nem voltam kultúrált emberek közt.

2011. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

A füvesek csak egymás köreiben menők, akik nem szívnak nem foglalkoznak velük. Az én társaságomban ez sosem fordult elő, mégis okos, értelmes emberek, akik igencsak sokra vitték.

Szóval köszönjük, mi nem kérünk belőlük :) Tökéletesen meg vagyunk elégedve a valósággal, egyikünk sem őrült meg.

2011. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

15.28-asnak, egyet értek az utolsó mondatoddal.

15.03-as és 15.25-ös voltam.

2011. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!