Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soundcloud profilom zenéinek...

Tryan kérdése:

Soundcloud profilom zenéinek sorrendjének beállítása?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam magam ebben a zeneszerkesztésben, és.. egész jó visszajelzést is kaptam, ezért szeretném folytatni...

Első 'EP'-met pár napja töltöttem fel, de már így is van egy jó néhány követőm, és szeretnék ezáltal más zeneszerzők munkáit is reklámozni (repostolni), viszont az automatikusan a profilom első helyére helyezkedik el. Kérdésem az lenne, hogy nincs-e olyan beállítás, ahol a postolt/repostold zenék sorrendjét be lehetne-e állítani, hogy az én zeném legyen első helyen..?



#zene #sorrend #profil #Soundcloud #makimaki #ennyi elég?
2015. febr. 23. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelt a dolog nagyon, én is ezzel a gonddal küzdök... :/

[link]

itt az egész leírva hogy kell beállítani.

Csak akkor lehetséges ha váltasz ezt a "Pro-t" [link]


én hagyom a fenébe, csak hobbiból csinálom és nem akarok belekölteni semmit :D


Egyébként milyen stílusban készítesz számokat? Ha bejön szívesen követlek ;) :D

2015. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó, de kár :/

Na mindegy, azért köszönöm szépen a válaszodat, nagyon hasznos volt, most már nem keresgélek tovább :D

[link] <- a profilom linkje, ha érdekel... Minden féle-fajta zenére fogékony vagyok..

FL Studio Mobile-val csináltam ezeket, mert a gépem nem igazán alkalmas a zeneszerkesztésre :/

2015. febr. 24. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen az én stílusom :D de kezdésnek nem rossz ;)

Dobok egy Follow-ot :D (én leszek a sex,drugs,housemusic-os képű ;)) nézd meg az én profilomat is ha érdekel :)

2015. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!