Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Floyd rose karos Fender...

Floyd rose karos Fender Stratocaster megéri?

Figyelt kérdés

nagyon megtetszett ez a gitár [link]


az árától eltekintve kérek érveket/ellenérveket hogy miért (nem)érné meg ezt venni mondjuk egy árban hasonló Ibanez vagy bármi helyett, tehát ilyen pro és kontra:)

bluesra,rockra,metálra is használnám egyaránt,mondják hogy metálra nem jó a strato, de én nem is olyan durva hangzású metálra gondolok, szóval az itt most nem probléma


2015. márc. 1. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni de ennek a gitárnak nem igazán van strat hangja. Nekem egy jóval olcsóbb (squier) hss-em van és az alsó két állásban annak sincs strat hangja, ennek meg két ikertekercses pickupja van. Ez persze nem ellenérv csak gondoltam leírom. Egyébként ha jól látom eredeti floyd van benne, szóval nem hiszem, hogy azzal gond lenne. Mindenesetre szerintem mindenképpen próbáld ki, végülis a te fogod használni.
2015. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!