Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen klasszikus gitárt...

Milyen klasszikus gitárt vegyek 150-180 ezer forintért aminek elfogadható a hangja? Milyen márkát érdemes nézni és hol? (Budapesten)

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Itthon ebben a középkategóriában nem lesz nagy választék, mert az olcsó gitároknak van dömpingje.

Nézd meg itt, beírod az árat és megkeresi neked amik számításba jöhetnek. Ha van rá értékelés, az jelenthet valamit, de ezek már elég jó hangszerek, nem lehet vele gond...

[link]

2015. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit szólsz ehhez?

Ébenfa húrpad, igazi spanyol - spanyolgitár, nem taiwani bóvli...

Biztosan király, irigyellek...

[link]

2015. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Segovia hangszerboltot ajánlom.

[link]

2015. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Passzív Gitár ***** válasza:

Én is a segoviat!!!

Ott vettem a klasszikusomat...

2015. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat eddig a segoviaban nezelodtem es ott talaltam elfogadhato minosegueket, altamira 162 ezerert nem lenne rossz, vagy meg egy kis gyujtes es 200 ezeret yamaha vagy 250ert manuel rodriguez:)
2015. márc. 16. 09:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Latatlanba nem vennek gitart
2015. márc. 16. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:
A megérkezéstől számítva 14 napos visszaküldési lehetőség van neten vásárolt termékekre.
2015. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a magyar szabály, de a Thomann 30 napot ad.
2015. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!