Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van tehetségem a...

Szerintetek van tehetségem a "zeneszerzéshez"?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, egy ideje szoktam dallamokat kitalálni zongorán, leírom magamnak, most nem rég a barátnőmnek megmutattam a kedvencemet, azt mondta, nagyon jó, és hogy tegyem ki youtubera. Szerintetek van tehetségem?

Itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=9upMdXus8Mc



2015. márc. 14. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban te komponáltad, akkor nagyon ügyes vagy.
2015. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igen, én komponáltam :)
2015. márc. 14. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép zene, csak így tovább. :)
2015. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó. Bár nem vagyok szakértő. Azért elkezdeném profi cuccal felvenni, hátha felfedez valaki.
2015. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én magam is foglalkozom ilyennel és be kell valljam,hogy eléggé elnyerte a tetszésem. Egyszerű, de nem unalmas. Mutatós! A lényeg, hogy ne állj meg és ülj a babérjaidon, hanem próbáld fejleszteni magad. Ha gondolod megoszthatnánk egymással a tudományunk, így talán mind kettőnk jobb lehetne! ;) 18/f
2015. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten jó lett, engem kicsit az egyik része emlékeztet egy ismert dallamra, de hogymire, azt nem tudom megmondani.
2015. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@előző, szerintem vagy a L'Amour Toujour vagy a River Flows In You lesz az.


Egyébként akusztikus popnak nem rossz, de remélem valamikor majd kinövöd.

2015. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

fain vagy, DE

ez a harmóniamenet, mármint az I-V-vi-IV kissé lerágott csont, és igazából semmi más nem történik a számban. picit tanulmányozd a klasszikus- romantikus- és modern kompozíciós zene vívmányait, ha tényleg szeretnél zeneszerző lenni.

2015. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha kell bármi help, akkor dobj egy PM-et, szívesen segítek. zeneszerzésből diplomáztam.
2015. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget, most éppen megint benne vagyok a komponálásban, próbálom felhasználni a válaszaitokat, változtatni a stíluson, esetleg még azzal segíthettek, hogy néztek, vagyis hallgattok, és a videómat/videóimat megmutatjátok más embereknek is :)
2015. ápr. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!