Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Semmihez nincs tehetségem....

Semmihez nincs tehetségem. Mit csináljak majd ha felnövök?

Figyelt kérdés
Az ég világon semmihez sincs tehetségem, Mindenben béna vagyok. Már ha csak a sportokat nézzük (minden sportban béna vagyok). Mihez kezdjek majd ha felnövök? 14/F
2013. júl. 15. 20:06
 1/3 gungasam ***** válasza:

Ez nem lehet igaz! Minden embernek mindenhez van tehetsége.

Többé kevésbé.Van akiben tudatosan fejlesztik a szülei, tanárai, sokat költenek rá, eltalálják a módszert, lehetőségeket nyitnak számára, sikerélményekben részesítve felerősítik hajlamait.Beleszületik egy képességfejlesztő környezetbe.Van aki támogatás és segítség híján középszerű marad, vagyis rejtve maradnak ,kifejlesztetlenül a képességei.

2013. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A te eseted a legjobb! Biztos mindben tehetséges vagy, csak ki kell választani valamit és rágyúrni. Majd a kitartó munka meghozza gyümölcsét. Hidd el. Ja, és nem csak a sportból áll a világ.
2013. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltál hangszert osztálytársam a te korodban kezdte a gitárt és mára már elég jól megy neki és a csajok is szeretik nem nehéz csak kitartás;) jó humorérzék, esetleg olvass el néhány fantasy, romantikus könyvet amilyen tetszik. Én a te körökben wowon lógtam aztan a lol-on... én se értek nagyon semmihez, csak a zenéhez. Meg az emberekhez szerintem. Nagyon könnyen megtudom szerettetni magam másokkal nem tudom miért. OLVASS el valamit vagy kezdésnek nézz néhány érdekes filmet. Lényeg légy különleges, de önmagad!! Ha bármi egyéb kell írj bátran 18/f
2015. márc. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!