Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan növeljem az ujjaim...

Hogyan növeljem az ujjaim közötti távolságot?

Figyelt kérdés

Gitáron gyakorlok és ez a Halloween Theme Song megtetszett, de az utolsó rész az nem megy valami jól, mert nem ér el a kisujjam normálisan a 8. bundhoz, nem hogy a 9. bundhoz.

https://www.youtube.com/watch?v=cL2hiAa1_WQ


Milyen gyakorlatok vannak, amivel tudom növelni az ujjaim közötti távolságot, hogy elérjek ahhoz a bundhoz?!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. márc. 25. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell sokat és akkor elfogod érni, ennyi.
2015. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az segít valamennyit, ha odahúzom a másik kezemmel az ujjamat a 9. bundhoz, és a másikat megpróbálom letenni a 4. bundra?

Csak nehogy kitörjön az ujjam tőle.

2015. márc. 25. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld végig. De egyszerre ne csinálj túl sokat, ha nagyon fáj, ne erőltesd, csak fokozatosan, nehogy ínhüvely-gyulladást kapj.


https://www.youtube.com/watch?v=6VApk-vvhp8

2015. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy megosztottad velünk ezt a kérdést.

Most meg is tanulom rögtön:)


Amúgy nem tűnik nagy távolságnak nekem legalábbis edzettek a kezeim a sok gitározástól napi 6-8 órát.

kis ujjamat simán arrébb csúsztattam és könnyedén elértem a G hangot a H húron pedig csak 5,5 fél centi a kis ujjam, meg amúgy sincs nagy kezem átlagos kb.

Szóval hidd el később neked sem okoz ekkora távolság gondot csak gyakorlás és sok idő elteltével a kezed rááll végre.

Majd azok fognak már igazán gondot okozni amikor az ötödik bundtól a 12-ig nyújtod a kezed, na az már tényleg durva, de persze nem sokan csinálják így csak egy-kettő híres gitáros.

Egyébként van erre egy módszer tulajdonképpen csalás, elég egyszerű és szerintem sokan tudják hogyan lehet nagy távolságot elérni, de ez nem a tapping technika.

Szerintem Petrucci videójában benne van gondolom...

19/F

2015. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!