Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért populárisak mostanság...

Miért populárisak mostanság Magyarországon az alternatív zenekarok (30y, Kiscsillag, Kispál és a Borz)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 18:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
egyszerűen jó hallgatni, és gondolkozni.. tudod van néhány olyan tini aki nem olyan zenét akar hallgatni, aminek nincs semmi mondanivalója, nincs benne a zenekar szíve-lelke 1-1 dalban stb.. ezek a zenekarok saját maguknak írják a szövegeket, beleszövik az érzelmeiket, tapasztalataikat. hidd el, én sokkal jobban érzem magam miután meghallgatok egy 30y számot, mint egy Cascada szám után. ez csak egy példa volt.
2010. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
65%

Ezen a kérdésen én is a minap gondolkoztam. Én az ELTE-BTK-ra járok, és ott annyi ilyen "alteros egyedi művészlélek" arc van, hogy mind ugyanúgy néznek ki, és mind ugyanolyanok. :D

Szerintem ezek a zenék felszínesek (ahogy sokszor a képviselői is, mert "életérzés" meg mit tudom én, jobbat úgysem tudnak mondani magyarázatképpen:), bár maga a zenekar számára nem valószínű, mindenesetre én túl sok művészetet nem látok benne, pont amiatt, mert rengeteg ilyen van manapság, és csak még többen lesznek...

Én nem hallgatok "populáraltert", de Eleven Holdat és Török-Zselenszky Tamást annál inkább... Na, őket például sokan nem is ismerik, pedig az ő szövegeiknek tényleg van mondanivalója, és ehhez tényleg egy "életérzés" kell, hogy valaki képes legyen átérezni és megérteni... Ez már túl elvont, művészi és érthetetlen lenne a sok alterarc számára...?

2010. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem kell az összes számban a konkrét értelmet keresni, mindenki azt képzel bele amit akar, és ebben ez a legjobb. Kikapcsol, megnyugtat és beindítja a fantáziát ^^

Am hallgass meg egy-két Kiscsillag számot, azok nagyon értelmesek. pl: A pénz miatt, Állnak férfiak

2010. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!