Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt vegyem meg?

Regisztrálok kérdése:

Melyik gitárt vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egyik márkával sincsen tapasztalatom, az elektro akusztikus mivoltjukat élő fellépésnél használnám igazán.



2015. ápr. 6. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a leírást nézzük, inkább SD1-CE, annak fenyő a fedlapja és általában ez jobb, mint a másik hárs fedlapja.
2015. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezek kezdő szintű gitárok. Semmkképp se vinném színpadra. Nem rossz márka, én is teszteltem már itthon az egyik elektromosukat,de azért színpadra inkább kérnék valakitől ha csak az lenne.. ebben az árkategóriában sokkal jobbakat is kifoghatsz, ami színpadképesebb!
2015. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy jobb/rosszabb fa. Van aki az egyiket, van a másikat szereti. Csak a fa minősége, ami nem szubjektív.
2015. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

pedig sokat kerestem, de a muzikeren kívül alig találtam oldalt, ahol normális választék van. Ha esetleg tudsz ajánlani oldalt, ahol találhatnék jobbat, azt megköszönném.

Hát volt már 80 ezres fender elektro akusztikusom, de most jelenleg nem engedhetem meg magamnak, így ezzel a 30-40 ezres kategóriával kell beérnem.

2015. ápr. 6. 19:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért 40 ezres árkategben simán lehet találni olyan gitárt, amivel kiállhatsz... nyilván nem milliós tömegek elé, de kisebb fellépésekre bőven jó. Lehet nem ezek a legjobbak ebben a kategóriában, sőt...
2015. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában magasan a Cort viszi a prímet! Nekem is van egy, mondjuk az egy felső kategóriás darab, de vittem már közönség elé és teljesen jó! Rengeteg kérdést kapok ilyen téren, és eddig mindenki meg volt vele elégedve. Nézelődj köztük!
2015. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fedlap az akusztikus gitár hangzásának talán legfontosabb eleme. Ezért vannak fák, melyek jobban megfelelnek azoknak a szempontoknak, amik lényegesek, mások kevésbé. Tehát van jobb és kevésbé jobb fa, nem csak "más".
2015. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Srácok, de akkor kérlek ajánljatok jobbat :D
2015. ápr. 6. 19:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Linkelek csak mondd meg, hogy feltétlenül cutaway legyen??
2015. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hááát nem mintha annyira kihasználnám 10. bund fölötti részt, de nekem formára jobban tetszik. Ettől függetlenül szívesen megnézek mást is, jelenleg is egy 12 húros jumbom van.
2015. ápr. 6. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!