Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A spanyolok miért vannak oda...

A spanyolok miért vannak oda az eurovíziós dalukért?

Figyelt kérdés

Csomó helyen láttam a top 40 videók alatt, hogy "mekkora egy idióta vagy hogy minket csak a 13. helyre tettél" vagy egy top 5 (!) videó alatt, hogy "csak azért nem raktál minket be, mert nem szereted Spanyolországot", pedig utána a videó készítője írta, hogy a dal a 8. 9. helyen van nála, de ezt akkor sem fogadták el.

Miért vannak ilyenkor annyira oda a dalért? Szerintem a dal középszerű, és a fanok gyűlölködése és trollkodása miatt a dal nálam már átcsúszott a hallgathatatlan kategóriába, és ezt sajnálom, mert Edurne szerintem jó énekesnő és a többi dalát imádom, de amit művelnek a spanyolok az SZÖRNYŰ.



2015. ápr. 12. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy miért vannak oda a saját dalukért azt nem tudom (mellesleg a magyarok is oda voltak Wolf Katiért amikor kiment, sőt ByAlex is vicces volt anno :D), de ha végighallgattad az összes idei számot, akkor szerintem feltűnik hogy esetleg az Ő száma különbözik a többitől, illetve az angoloké. A többi mind egyhangú, ugyan arról szól (De komolyan...találtam vagy 6-7 számot aminek a lényege ugyan az, "Ne háborúzzunk, legyen béke, együtt ver a szívünk" és hasonló dolgok...) Amikor anno mi kiválasztottuk kit küldünk ki azt hittem hogy a dalszöveg miatt még esélyesek is vagyunk, de végighallgatva a többit...ugyan olyan...


Egyszóval lehet azért, mert nekik most igazán tetszik a saját számuk. Mi is Wolf Katinál így voltunk ezzel, tudják milyen a mezőny és úgy érzik esélyesebbek :D

2015. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy miért hordják úgy fenn az orrukat és miért húznak le mindenkit aki nem rakja be őket a top 5 videójukba.
2015. ápr. 12. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert nekem nem tetszik.xd


( Sweden and Israel the best top!)

2015. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!