Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Férfi énekes, mély hanggal,...

Férfi énekes, mély hanggal, lassabb szám, angol szöveg, jól hangzó gitár részekkel. Rádióban hallottam néhány hete, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon emlékszek rá, és nem találom sehol ennyi alapján... :/ Bármi ötletetek van írjátok le.
2015. ápr. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi.
2015. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha mély hang, akkor arthur prysock

ha még mélyebb hang, akkor lou rawls

:)

2015. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
George Ezra - Budapest
2015. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre ezer ötletem lenne, de elvileg minden rádiónak van archivuma. Legközelebb nézz rá az órádra, hogy hány órakor hallod, és az adott csatornát keresd meg a neten, és keress ilyent, hogy archívum, vagy "ez szólt" vagy ilyesmit. Én általában mr2-t hallgatok az autóban, és ha tetszik valami, rögtön megnézem, ha hazaérek. Nekik fent van a napi lista, hogy mi ment időrendi sorrendben, meg pl. a "kékduna" rádiónak is. Rengeteg dalt tudtam már meg így. Ezen kívül még úgy is megtaláltam már sok dalt, hogy figyeltem a refrén szövegét, és a zsenge angol tudásommal kiszűrtem a leggyakrabban ismételt szót, vagy mondatot, és azt pötyögtem be a youtube-ba vagy a google-ba. Hosszabb, rövidebb nyomozással sikerrel járok mindig.
2015. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!