Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történik a gitárommal?

Mi történik a gitárommal?

Figyelt kérdés
Klasszikus gitárról van szó.Január elején húroztam újra komplett,és a D4 húr nagyon hamar elkopott,lejött róla az a bevonat,és már nem szólt rendesen,ezért úgy kb. 3 hete eldöntöttem hogy veszek 4 ilyen húrt külön.Fel is tettem az egyiket,három hétig bírta,majd elszakadt (nem gitározás közben,a gitár nem volt használva akkor amikor szakadt).Tegnap este feltettem rá még egy újat,az pedig most szakadt el.Egy éve gitározom,de ilyen még nem történt velem.Mi lehet a probléma?Előre is köszönöm...

2015. máj. 5. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol szakadt el? A húrlábnál?

Mert akkor lehet, hogy valamiért sorjás ott és elnyírja.

2015. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tegnap az első bundnál,most pedig a húrlábnál.mit tudnék vele kezdeni ?
2015. máj. 5. 18:34
 3/7 A kérdező kommentje:
picit olyan ott a fa mintha túl erős lett volna a húr és lecsiszolta volna,pedig soha nem húroztam feljebb mint ''standard tuning''
2015. máj. 5. 18:35
 4/7 A kérdező kommentje:
''hangoltam bocsánat
2015. máj. 5. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, hol és melyik fa? Nem tudsz egy képet feltenni?
2015. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez a képminőség áll így hirtelen rendelkezésemre,nincs kéznél a fényképezőm

2015. máj. 5. 18:55
 7/7 A kérdező kommentje:
most hogy feltettem rá egy másik húrt,a húrlábnál most hogy felhangoltam máris egy ilyen mm-es ''szakadás'' van a húr borításán
2015. máj. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!