Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van, akinek volt már itt...

Van, akinek volt már itt hasonló érzése a zenéléssel kapcsolatban? Nem értem, miért érzem ezt, több lent.

Figyelt kérdés
Lassan két éve gitározok és énekelni, és sokan kérték már, hogy csináljunk egy bandát, akár kétszemélyeset, vagy többet. Egy csomóan nem hagynak békén az ötlettel, és én tényleg benne lennék, de van egy apró dolog. Zavarna, hogy annyi embert tartóztatok fel, ha mondjuk valami nem megy, és nem szeretek mások előtt sem énekelni. Na és itt van az ellentmondás: mostanában mikor gitározok, azt képzelem el, hogy az osztályom előtt csinálom (ők támogatnak), és mosolyognak, és rengeteget álmodok erről. Tisztelem a hobbimat, nem hagynám abba azért, ha másnak nem tetszene, de nem tudom, hogy ez mit jelent. Tudom, hogy sokmindent írtam le egyszerre, de semmire nem tudom a választ. Hasonló érzései voltak valakinek?

2015. máj. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez normális.:) Többet nem tudok erről mondani, gyakorolgass, lépj fel kisebb helyeken, ennyi.
2015. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két év még nagyon kevés idő. Rengetegszer fog még változni az elképzelésed ahogy fejlődsz. Valószínűleg még nem stabil a tudásod, ezért a fellépés, a szereplés ott van a vágyálmaidban, de megvalósítani még nem mered.
2015. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Apró lépésekkel indulhatsz előre, semmi gond nem lesz. Aztán lendületbe jössz, és kiderül, hogy nem hiába álmodozik az ember, ha nyilvánvalóan testhezálló célok lebegnek előtte.
2015. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!