Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kondenzátor vagy dinamikus...

Kondenzátor vagy dinamikus mikrofon való nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kezdő mikrofont szeretnék vásárolni elég sokoldalú dolgokhoz . Nagyrészt YouTube videókhoz , énekeez és zongorafelvételekhez kéne max. 15-17 ezer forintból.

Tdom , nem valami hatalmas összeg , de nem vagyok olyan szinten profi , hogy ennél drágábbat vegyek , meg nem tudnám kihasználni nagyon , de hobbi szinten gondolkodok. Főleg azért lenne jó , mert a videókban ne a kis "gagyi" asztali mikrofonomat használjam , a zongorát ne telefonnal vegyem fel és szeretnék pár dalt is felvenni , ilyen demó szinten , nem stúdióminőségben.

Ha vannak ötleteid szívesen várom .

Előre is köszönöm a segítséget :)



#ének #zongora #mikrofon #dinamikus #kondenzátor #Shure PG58 #Superlux Ho8 #Audix f50 #Akg p3s #Akg p5s
2015. jún. 1. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmire inkább kondenzátor való.
2015. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nálam nagy a háttérzaj , azt is ki lehet valahogyan szűrni a kondenzátor mikrofonokból ?
2015. jún. 2. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Háttérzajjal eleve nem lehet normálisan semmit sem rögzíteni.

Az első lépés még bőven a mikrofonok előtte egy hangszigetelt és csillapított rögzítő helyiség kialakítása.

2015. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy zajos , csak úgy , hogy ha valaki véletlenül elkezd beszélni .
2015. jún. 2. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2015. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
...oké :D mindegy rendeltem egy Superlux ho8-at , remélem nem csalódok benne :)
2015. jún. 2. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt remélem vágod, hogy előfok és egy normális hangkártya is kelleni fog hozzá.
2015. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom , egy M-audio M-track hangkártyám van , előfokom nincs.
2015. jún. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!