Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektrosztatikus vagy akusztik...

Elektrosztatikus vagy akusztikus gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Nejlonosról áttérnék akusztikusra de elektroakusztikus legyen vagy sima?

Későbbiekben biztos jól jönne az elektronikás gitár fellépésen, de a sima mikrofonnal is jó lehet.Én most inkább simát vennék.Melyik miben jobb?



2015. jún. 3. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Elektrosztatikus gitár? o.O
2015. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nejlonos is akusztikus, azon belül klasszikus. Tehát fémhúros akusztikusra szeretnél váltani. Ha tervezed, hogy fellépsz és nem akarsz pluszban költeni, akkor megéri már most elektroakusztikust venni.
2015. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elektroakusztikusat akartam írni. :D
2015. jún. 4. 20:32
 4/6 A kérdező kommentje:
De félek hogy egyszer szétbas#ódna az elektronika vagy ilyesmi.
2015. jún. 4. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Mitől b-szódna szét, ha nem is használod? Nem egy bonyolult dolog, enni nem kér, hogy pluszban rajta van, de nem is rongálódik. Ha távoli a fellépés dolog, vegyél elektronika nélkülit, de ha vigyázol rá és hosszú távon gondolkodsz, akkor szerintem érdemes már most beruházni egy jobb elektroakusztikusra.
2015. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van!Meggyőztél.Akkor elektroakusztikus lesz.Kösz
2015. jún. 6. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!