Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok kivel elmenni koncertre? BP-n lenne, én vidéki vagyok

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék elmenni egy koncertre júniusban, de a barátaim nem igazán hallgatják a zenét, aki szóba jöhetne se biztos még. Ami távban közelebb van koncert, oda nem tudok elmenni az érettségi miatt (szívom most a fogam:(). Vidéki, 19 éves lány vagyok, 40 km-re lakom BP-től, felmenni nem gond, de a hazajutás miatt gázos a dolog. Este tízkor ér véget a koncert, nekem az autóbusz állomásig kéne visszajutnom 11-ig, ami kb. 40 perc tömegközlekedéssel. Ha gyakorlottabb lennék, nem lenne gond, de sokszor félek, hogy a metrón is másik irányba megyek.. Szóval simán eltévedhetek, arról nem beszélve, hogy egyedül nem mernék menni és a szüleim sem engednének.

Nekem nagyon fontos lenne ez a koncert. Bármi ötlet?



2015. jún. 5. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeknek a koncerteknek tényleg az az egyik hátulütője, hogy késő este érnek véget és utána már nincs buszjárat vidékre. Én azt csinálom h koncert után elsétálok a Népligetig és ott várom meg a reggelt, és az első busszal irány haza.

Én mindig egyedül megyek koncertekre, ha úgy állnék hozzá: "jajj nem jön velem senki, akkor én se megyek" - akkor egész életemben itthon ülhetnék a 4 fal között, mert azt várhatnám h bárki is velem jöjjön. Az meg mi már, h a szüleid nem engednek el? Ha valahova el kell menned, elmész és kész, miért kéne erre engedélyt kérni? Az te életedet te éld, ne mások!

Én meg holnap megyek Finnországba Nightwish koncertre, utána ha visszajöttem, megyek Szlovákiába a következőre. :))

2015. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen koncertről van szó?
2015. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Nem így állok hozzá, ha így lenne máskor sem mentem volna el koncertekre. Szerintem teljesen normális, hogy a szüleim és én magam is aggódok az épségemért, ha teljesen egyedül kéne lennem (akár egy éjszakát is) egy nagyvárosban.


#2 Halott Pénz

2015. jún. 9. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Problem solved :3
2015. jún. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!