Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kb.2-3 éve láttam egy szerb,...

Nyesta kérdése:

Kb.2-3 éve láttam egy szerb, vagy szlovák, de tutira szláv nyelvű hipohop (rap) klippet, amiben a pali felkel vmi baromfik között, aztán egy bicajjal teker, majd egy Barkassal, ami lerobban, a végén meg buli a faluházban. Tipp az előadóra?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ, de régóta keresem én is ezt a klippet!!

De ennek a műfajnak a szakszerű megnevezése trap, nemde?

2015. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj! Imádtam ezt a klippet! És a Barkast! Úgy köszönöm nektek. A VIVA tv-n number 100 volt a viva chart showban évtizedekkel ezelött. Mindig tudtam mikor ment. Kamerás telefonon volt meg a tv felvétel :D
2016. febr. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a klipben nem Barkas hanem egy Skoda 1203 méghozzá az "újabb" típus mert kockalámpás, az első generációja ennek is kerek volt, bár már lényegtelen mert mindenképp retro ritka kisbusz ez is
2018. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!