Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Adnátok tanácsokat, hogy hogy...

Adnátok tanácsokat, hogy hogy kezdjem el? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni rap szövegeket írni, és azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tudna ellátni egy pár jótanáccsal, trükökkel, tippekkel STB.

Előre is köszi a válaszokat !!!



2015. jún. 5. 22:11
 1/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Hallgass sok rap számot, hogy megszokd a ritmust. Olvass, hogy legyen szókincsed, törekedj az egyediségre, mert manapság nagyon sokan rap-erek akarnak lenni, de csak kevés tud kitörni.
2015. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A sok rap szám hallgatás más megvan !!! :D

De kifejtenéd nekem bővebben, ha lehet, hogy mit is takar az "egyéniség" szó ?

Mármint úgy értem, hogy mit kellene azért elkövetnem, hogy egyedi szövegeket gyártsak ?

Köszi

2015. jún. 6. 02:25
 3/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Valami olyan témát kellene megfogj, ami érdekelt a mai körökben. Valami sajátosat, amiről az emberek úgy érzik, hogy igen ez pont nekem szól, vagy azt a mindenit, hát én is hasonlóan jártam. Rengeteg csajos megcsalásos, felejtős, megbocsátós rap van. De van ami teljesen másra hajaz, valakinek az elvesztésére, valaminek a hiányára. Nem hallgatok túl sok rap-et, mert kevés az, ami igazán megfog. Engem főleg a bátorító buzdító rap-ek fognak meg. Meg ha épp van barátnőm akkor az ilyen szerelmes rap-ek, de ez hangulatfüggő, mert most nem hallgatok olyat nagyon hisz nincs jelenleg :D Szal ilyenekre gondoltam. Minél egyedibb és személyhez szóló legyen.
2015. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Hallgass sok rappet, de akkor a rapp legdurvább (legjobb) előadóit. Ha inkább a durvább műfaj vonzz téged akkor őket mondom: Killakikitt, PKO, Barbárfivérek, Akkezdet Phiai, NKS, Day. Ha pedig inkább a szerelmes műfaj, akkor aki úgy kiemelkedőbb az Mr.Missh :). Róluk vegyél lehetőleg példát, és a legfontosabb, hogy olyat mutass amilyet nem sűrűn látni senkinél. Bustát hanyagold és de abból álljon a szöveg, hogy tele van trágár szavakkal, hanem legyen mondanivalója a számaidnak. Remélem, hogy tudtam egy kicsit segíteni, sok sikert.


14/L

2015. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !!!

Próbálkozom, de nem nagyon sikerül, erre születni kell !!!

Vagy nincs ihlet.

Pedig mostanság elég sok rossz dolog történt, amiről lenne mit írnom, de valamiért nem sikerül egy felvállalhatót összehozni.

2015. jún. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!