Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szimpatkus számotokra Jai...

Szimpatkus számotokra Jai Waetford? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Én nemrégiben ismertem meg,és egyszerűen imádom :) :D Annyira gyönyörű hangja van,és végre egy olyan nagyon fiatal fiú,aki értelmes,és nem pedig ilyen swag,yolo kategóriás majom.Teli van érzelemmel,és úgy vettem észre,hogy nagyon maximalista,amivel én is azonosulni tudok,hisz én is hasonló személyiségű vagyok.Az meg a másik,hogy külsőleg is eléggé attraktív,a lányok oda vannak érte :DD A számai is tök jók,szerintem megérdemelte volna az 1. helyet is,de a 3. is nagyon jó!! :) :(aki nem tudná,az ausztrál X-factorban lett 3. helyezett 2013-ban :) )


Még akit én eléggé bírok,és szintén a gyerek,fiatal réteget képviseli youtube-on,az Carson Lueders.Én őt is megkedveltem,nagyon szép hangja van neki is,főleg az acoustic videóiban.Nyilván őt sem lehetne ennyire eladni,ha nem járulna hozzá egy helyes pofi,de úgy gondolom,hogy a korához képest hangja is azért képvisel egy magas szintet,a tánctudásáról meg nem is beszélve :D


MattyB,Johnny Orlando,Trevor Moran,Bars and Melody meg stb.-t is szeretem,de most a 2 kedvencem közé Jai és Carson tartozik :) :D



2015. jún. 6. 11:43
 1/2 barnakun válasza:
Én fiú vagyok és rappet halgatok de jai a kedvenceim között van jól énekel sztem biebernél is jobban néz ki nagyon tetszik a stílusa öltözködése és viselkedése sztem nagy jövö áll elötte
2015. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is szeretem őt. Véletlen egyszer hallottam egy számát és nagyon megtetszett így meghallgattam a többit is. Ő az egyik kedvencem. Nagyon jó hangja van. Na meg persze Carsont is megszerettem :D
2016. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!