Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét tanuljak meg...

Milyen zenét tanuljak meg fuvolán?

Figyelt kérdés

itt a nyár, és arra gondoltam, hogy megtanulok pár "dalt". Olyanokra gondoltam, (amiket már megtanultam az év során) mint pl: adele-skyfall, aronchupa-albatraoz, christina perri-thousand years. Vagyis "könnyűzenéket" szeretnék megtanulni. Légyszi küldjetek linket a kottáról is, ha van ötletetek!! :)


Előre is köszönöm! :)



2015. jún. 6. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szedd le, legalább kifejlesztesz egy egészséges relatív hallást


tudom, hogy nem ezt a választ vártad, nyugodtan le is pontozhatsz, de hidd, hogy csak neked tenne jót

2015. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

öhm, nem akarlak lepontozni, de hogy érted, hogy szedjem le? Találjam ki magamtól? Szoktam ilyet csinálni.

én csak azt szeretném, ha mondanátok jó számokat, amiket megtanulhatok, és a kottájának a linkjét is elküldenétek

2015. jún. 6. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A fuvolairodalom igen nagy. Szerencsére.


Klasszikusban tudok segíteni, ha kell.

2015. jún. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia:) Tudom, hogy már régi kérdés. De ha esetleg szükséged lenne esetleg még ötletre, akkor én tudnám ajánlani a karib tenger kalózainak azt a zenéjét amit a "filmbevezetőben" (nem tudom hogy hívják) játszanak:) Én is azt fogom most megtanulni, bár még kottát nem találtam. Most karácsonykor meg Demi Lovatotol- Le it go-t fogom játszani. Annál meg csak írj be annyit,hogy "Demi Lovato Le it go flute sheet music" és többet is be fog hozni:)
2015. okt. 23. 11:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Jézusom, de hülye vagyok, nem vettem észre, hogy ezt a kérdést még én írtam :'DDD És most válaszoltam rá:'DD
2015. okt. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!