Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Mr. Busta-ró...

Mi a véleményetek Mr. Busta-ról, Essemm-ről és a többi magyar rapperről?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rosszat, és fikázást hallok az RTM-ről és a Garage Production-ről, és érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek erről.

2015. jún. 7. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Paja G rákos lett, jól lefogyott aztán msot marja a Bukta... Razo jól oda k#rvaanyázott neki, de persze, hogy nem reagál erre, mert itt valódi kemény csávókról van szó, nem holmi kamu k*cs*gökről... Ennyit ér a Bukta, meg az, hogy bárki aki szidja a halott édesanyját az meg lesz találva. Amikor nem 13 évesekről van szó, akkor már tele a gatyája.
2015. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

nagyon csíra ez az ember..

aki rákos, azt marja, ha az ő retkes kva anyját marják arra meg ugrik..

remélem Esco, Paja emg Razo betalálja még úgy, hogy megy a kva anyja mellé a föld alá.

2015. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj? Megragadtak a 90'-es években és Dr.Dre-t játszanak, de közben meg hiteltelenek. Magyarországon nincs "gengszterkedés", nem is volt és nem is lesz. A külföldi rap már rég elment más irányba, ott sincs már gangsta rap. Egyszerűen megszűnt. Magával a gangsta rappel sosem volt gond, csak fel kellene valami értéknek is sejlenie a számokban, de például Bustánál ez nem jelentkezik. A számainak 2 csoportja van:

1. Kemény spártai vagyok, mindenki kinyalhatja

2. Komoly hangvételű (ez alatt értendő, hogy van valami szomorúnak tűnő klip, ő meg komoly hangon beszél a sorsról, meg arról, hogy ő mekkora számkivetett pitbull harcos és hogy neki mindenki keresztbe tesz)


Mindenkit bemarogat. A 12 éves soundcloudos gyerektől Dopemanig mindenkinek beszólt. Senki nem rappelhet, csak ő. Legalábbis ezt gondolja. Akit nem bír zenében felülmúlni azzal bokszolni akar, de Paja-G esetében már betojt és ráhívta a rendőrséget a gettóban nevelkedett harcos pitbull. Ez a gengszter dolog meg nevetséges, mert felnőtt egy kényelmes kertvárosban, aztán kikiáltja magát gangsta tűzben edzett terminátor dzsedinek, csakhogy az ő szavaival éljek. Ez a vonat elment, gangsta rap már amúgy sincs, kár a 90'-es éveket majmolni. Magyarországon ennek sosem volt táptalaja, nézd csak meg a Dopeman és Coolio videót, amiben bemutatja Dope a 8kert Coolionak és csak égés lett belőle. Előbb-utóbb meg majd megjelenik egy magyar Wiz Khalifa és az összes kisgyerek azt fogja hallgatni. Pont.

2015. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13

A másik vicces dolog amikor azzal dicsekszik a "Rap háború" című 444 dokumentum filmben hogy őt mennyien nézik youtube-on, később meg ugyan abba a kávézóban meg azt mondja hogy akit sokan nézik azt csak azért nézik sokan mert mások is megnézték nem azért mert jó!

Szóval Miszter Kordik Busta Zsolt logika ha valakit kevesen néznek mint őt akkor azért nem jó de a többen mint őt akkor az se jó! Csak az isten király pitbull harcos Bukta nézettségi adatai a jók :D

Teljesen nonszensz az ember!

Amúgy Majka mondta a legjobban:

[link]

2015. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14 Majka is olyan vicckategória, mint Bukta csak másért.

kezdjük ott, hogy Majka végig más hátán kúszott fel és még a szövegeit sem maga írta... önmagában vicc.

2015. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 15

Attól még ebben az utolsó 1 percben nagy igazságot mondott!

2015. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 Azt nem mondtam, hogy nem :)
2015. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
2015. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem kell szekálni csak a véleményemet írom le! remélem érthető vagyok! szeretem Bustát és essemmet is, ahogy az AK26-ot és a beerseewalkot is! nekem bejön a zenéjük, de elég érdekes ember vagyok, fegyver, rap mániás. ez az én véleményem! a rosszakat meg nem tőlem hallod róluk az biztos!
2015. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy essemm és bukta nem rapperek. A rap a killakikittnél kezdődik.
2015. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!