Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nehéz megtanulni...

Szerintetek nehéz megtanulni cimbalmozni?

Figyelt kérdés
És létezik cimbalomból is olyan olcsóbb fajta pl elektronikus, mint a piacokon kapható szintetizátorok, amiken végülis meg lehet tanulni zongorázni?

#tanulás #olcsó #szintetizátor #cimbalom #szintetizátor. szintiboy
2015. jún. 9. 03:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem cimbalmozok, de zongorázok.

Szerintem nem lehet nehéz, talán könnyebb is, mert egyszerre két hangot tudsz csak megszólaltatni, ill. van ott is pedál. szerintem ami számít az a kezeid gyorsasága.


Ha meg tanultál már zongorázni, akkor főleg könnyű.


Nem tudom van-e elektromos cimbalom, valaki biztos készített már ilyet. Nézz utána neten, meg hogy hol lehet beszerezni. Ez természetesen més mint egy zongora, nincs külön csak ezt áruló bolt, de ki tudja. Nézz utána!

:D :) :D

2015. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mtz-50 válasza:

Kedves kérdező!


Én 3. éve cimbalmozom.Nem ez az első hangszerem, furulyán kezdtem,aztán klarinétot folytattam,egy évet népifurulyáztam és az elmúlt 3 évben cimbalmozom. A többi hangszert se hagytam abba, és tervben van most a szaxofon. Váci konziban tanulok,itt kapok cimbalom órákat Balogh Kálmántól. Nagyon jó hangszer rengeteg a kihívás.Alapszintem zongorázom is köze nincs a kettőnek egymáshoz.Elektromos cimbalom egyenlőre nincsen én most kezdtem építeni egy prototípust de ez még nagyon az elején van.Sokmindent bütykölök konkrét terveim vannak. Egyébként jövôre megyek hangszerésznek a zeneakadémiára.Egyszer bejött egy zongorista haverom és kifordúlt mosolyogva az ajtón mondván neki ez túl magas......

2018. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!