Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok ehhez a zenéhez hasonló...

Tudtok ehhez a zenéhez hasonló stílusú dalokat linkelni? (elég egyedi, igazából nem is tudom milyen stílus :D)

2015. jún. 11. 19:52
 1/7 anonim válasza:

Meghallgattam es nekem valamiert egybol ez ugrott be

[link]

18/L

2015. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöktől
2015. jún. 12. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Soundtrack. :D "This is like some depressing death scene music shit" Vagy ahogy egy kedves youtube kommentelő leírta. :D

A második linkelt zene tényleg hasonlít, csak ezek túl rockosak. :)

Nem tudom miért, de nekem az ilyen alvós, meditálós zenék ugrottak be hirtelen. :D

Vagy, ha begépeled, hogy "strange music", szerintem elég hasonló találatok jönnek ki. :D

2015. jún. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pff.. hallod jól átk*rtál, nekem egy csomó néger csókát dobott csak ki... :D

Na mindegy.

Nem egészen soundtrack, a játék inkább csak "kölcsönvette" a dalt (az eredeti verzió ennél még hosszabb). Am ez az első videó ahol megismertem, azért linkeltem be ezt, nem a program miatt érdekel igazán

2015. jún. 18. 21:17
 6/7 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=HHOwYqxBbWU bocsi nekem ez ugrott be :D tiszta olyan a pasi hangja. Amúgy nagyon jó az a szám amit belinkeltél.
2015. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jún. 27. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!