Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lesz valaki egyedi,...

Hogyan lesz valaki egyedi, anélkül, hogy emo/goth/hippi/rocker vagy valami hasonló lenne?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt veszel fel, ami jól áll.
2014. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy önmagát adja. Minden ember különbözik, és ha önmagad adod, akkor vagy egyedi.
2014. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Úgy öltözöl ahogy neked tetszik, jól áll, illik hozzád. Az emo/goth/hippi/ésatöbbik pont nem egyediek, hiszen ők is egymást utánozzák, egy csordához tartoznak mint a tucatemberek.
2014. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy a saját ízlésed szerint öltözöl.

A goth-ot meg légyszi, ne keverjétek ide, mert az nem egy egynyári divat (mint ezek a swag meg egyéb), hanem egy komoly múlttal rendelkező szubkultúra.

Köszönöm.

2014. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

4-es. A hippi meg a rocker szubkultúra is nagy múlttal rendelkezik, a swag-et és társait meg senki nem említette...


Kérdező: Én úgy vallom magam egyedinek, hogy elsősorban önmagam vagyok, másodsorban meg mintha egybegyúrtál volna egy gothot, egy rockert, egy "erdei boszorkányt" (LoL :D) meg egy idétlen hülyegyereket.


24L

2014. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

vettem egy zöld slim farmert. bp-n ilyen nincs senkinek. vagy legalábbis senki nem jött ilyenben szembe velem az utcán


így :)

2014. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki felvesz olyan ruhát ami neki jól áll, még nem lesz egyedi, sőt. Ezzel a kérdéssel az a baj, hogy nincs benne hogy kinek akarsz egyedi lenni? Például, én a bnőmet egyedinek tartom, mert megtalálom benne azokat a vonásokat amit más nem. Nem csak amit a legtöbb fiú (jéé, cici, bámuljuk :o )...


Lehetsz pl úgy is egyedi hogy vegyítesz stílusokat amik neked tetszenek. Nekem pl tetszik az emo, de nem vagyok az a nagy depresziós fajta, ezért kevertem egy lazább színesebb stílussal. Na meg fültágítóval. Amitől a sulimban egyedinek számítok.


Bár arra mindig rájövök hogy valahol a világba mindig lesz egy-két ilyen ember aki pont ugyan így öltözködik :P


17/emoboy

2014. júl. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Szinte minden második deszkás zöld vagy piros slim farmert hord. :D


Kérdező: Egyedi? Hát ha nem minden évszakban az adott agyonreklámozott divatkollekciókat veszed föl akkor elvileg már egyedi vagy.

Ha felveszel egy (Első ránézésre) össze nem illő ruhakollekciót amit magad válogatsz össze akkor is egyedi lehetsz.

Új hajstílussal is egyedi lehetsz, de ne úgy mint a mostani zselézett hajat válaszd, mert az már nagyon kezd unalmas lenni. ^^

Pl ha olyan közösségbe vagy a raszta haj egyedi, de ha olyan barátaid vannak akik hasonló gondolkodásúak és nagy összejöveteleken mikor minden barátod, hoz még számodra ismeretlen barátaiból minimum kettőt és mindenki raszta az összejövetelen ott nyilván ez nem mondható annyira egyedinek.

Bár a rasztát ne keverjük ide, ha már a Gothot se akarják mások felhozni, mert ugye a raszta is egy életfelfogás és egy vallás is, ebből adódóan nagyon nagy múltja van ennek is.

2014. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbáld megtalálnia azt a stílust, amit a csak magadénak érzel. Van több ismerősöm akik "hippik", bár inkább mű hippik, csak azt hiszik, hogy ezzel egyediek, pedig egyáltalán nem. Az egyik hiába öltözködik úgy, és ragaszkodik a hippik szokásaihoz, ez már feltűnően erőltetett. Én például nem tudnám meghatároznia stílusom, mert nem followolok semmit. Sokszor olyat hordok amit más nem venne, föl én pedig imádom.

Akkor, hogy a kérdésre válaszoljak végre és ne csak meséljek, (amit még tudnék sokat, ha érdekel írj) mondok pár "tippet" amivel egyedi lehetsz:

Próbáld meg átalakítani a ruháidat, olyanra amilyenre tetszik.

Ne ragaszkodj görcsösen a divathoz, csak olyat vegyél amit úgyis hordani fogsz.

Ha valamilyen stílusú ruhadarabot minden második emberen látsz, ne vegyél olyat.

Ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak.

2014. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és ahogy végignézek a többi lányon, azt kell, hogy mondjam, már attól egyedi lennél, ha azt vennél fel, ami jól áll, és nem azt, ami divatos. Semmi bajom a divattal, de mindenki ész nélkül hordja. Ha nem áll jól az arcformádhoz, ne vasald a hajad, csak mert épp az menő, és ha szőkére szívesen fested a hajad, de most feketére "kell", akkor is fesd szőkére. Manapság divatos kifesteni a szemet tussal, de nekem például nem áll jól. Egyszer mégis kifestettem, része volt egy jelmeznek, és megkérdezték, mért nem szoktam máskor. Teljesen az volt az érzésem, hogy csak azért mondják, hogy jól áll, mert ki van festve. Sokan a tényt nézik, hogy szűk szárú gatyában vannak például, nem azt, hogy tényleg nagy-e a seggük benne. Nem akarok senkit leszólni, bunkóság beszólni valakinek a kinézet miatt, és nem arról beszélek, hogy aki nem topmodell, az ássa el magát. Hanem hogy ne ész nélkül kövesd a divatot. Senkinek nem áll jól minden, ami divatos.

Szerintem például ezzel már egyedi lehetsz.

Egy idézet a végére (bocs, nem emlékszem, kitől van):

"Ne akarjunk mások lenni, csak legyünk jók. Jónak lenni, az már eléggé más."

2014. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!