Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki csendesnek ismeri meg...

Aki csendesnek ismeri meg amásikat ( vagyis az ugye ált. "alsóbbrendű" marad, tehát lenézik, mert csendes), és az később elkezd beszélni, azt utána is ugyanúgy lenézik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 00:21
 1/1 anonim válasza:

Aki visszafogott az elején, az bölcsességre vall, én is, ha új munkahelyre, új környezetbe, új tanfolyamba kerülök, általában visszafogott vagyok, de nem érdekel más véleménye, csak felmérem a terepet, kihez hogy viszonyuljak. De én alapból nem engedem, hogy lelkifrekvencia szinten bárki felém rezegjen, vagy maga alá rendelje a tudatom.

Volt olyan munkahely, ahol több hónapig nem szólaltam meg, hanem végeztem a feladatom, néha belekötöttek, de hamar ráébredtek, a csendesség nem alázatosság.

Szóval hülyeség, amit mondasz. Ne foglalkozz mások véleményével. Arra ügyelj, ne legyél túl sokáig visszafogott, mert ha elaprózod, az már gyengeség.

Vannak, akik csak úgy tudják a másik tudatát maguk alá rendelni, hogy nagy viharral jönnek, vagy folyamatosan beszélnek. Általában pont ezek a gyenge emberek. A sokat beszélő elsőnek felényesnek, csapatvezetőnek tűnhet, de később a sok értelmetlen zagyvaság után értelmi szinten alább fog rendeltetni.

2015. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!