Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért azt a fajta zenét...

Miért azt a fajta zenét hallgatod, amit hallgatsz?

Figyelt kérdés
Azonkívül, hogy azt szereted. De miért ? Mit jelent neked ?
2010. márc. 2. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Rap,Reggae,Pop,Rock,House-Electro,Hardstyle, na most erre hogy válaszoljak?:D van olyan rap szám amit utálok de van olyan amit nagyon bírok mind1ik műfajból vannak olyan zenék amiket szívesen hallok
2010. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez tetszik.

van olyan szám, amit azért hallgatok, mert krumplipucolás közben nem fogok mélyenszántó, elgondolkodtató dalokat hallgatni XD (ami pl. olvasás közben szoktam), ilyenkor egy kispál vagy ilyesmi szám megy, amire jó ráéenekelni a szöveget. ennyi. helyzettől függ.

2010. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle zenét hallgatok, mindegyik mást jelent. Van amihez emlék fűz, van ami kikapcsol, és van, ami szórakoztat. :) Csak néhány példa, hogy milyen széles a palettám:

- Fenyő Miklós és Hungária-dalok (emlék)

- A kínai tradicionális zene kikapcsol (Oliver Shanti)

- Linkin Park, Dj Szatmári (szórakoztat)

2010. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kerestem ezt az érzést minden zenében... Végre el tudok menekülni ebből a világból a sajátomba, ahol jó nekem. Kikapcsol, mindenféle drogok nélkül hallgatom, ezt leszögezem.

This is GOA!!! (L)

2010. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rock, Hard Rock, Metal, Heavy Metal, Melodic Power Metal, Folk Metal, Trash Metal, Black Metal, Death Metal leginkább ilyen zenéket hallgatok. Hogy miért? Hát én sem tudom. De más zenét meg nem bírik elviselni.
2010. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

rock, metal, rap, funky.

és sokszor ezek keverékeit.

persze a minőség is fontos, a sz@rt mindenben van, csak ki kell szűrni :P

és azért, mert ezek nélkül megbolondulok, szükségem van zenére, mert kötődök hozzá, mert ez a legjobb kifejezése az érzéseimnek, mert kiszakítanak mások életéből, és saját magammal foglalkozhatok.

pl ebből egy igazi személyleírást is adhattok rólam : most ezt hallgatom : Nirvana - Milk It

2010. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!