Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megyek a Violetta Live koncert...

Megyek a Violetta Live koncertre Budapestre. Szerintetek jó helyre sikerült belépőjegyet szereznem?

Figyelt kérdés

Szektor: 104.

Sor: B.

Szék: 15.


Szerintetek jól fogok majd innen látni/hallani? Azt tudom, hogy a ,,B." sor az az első sor minden szektornál...



2015. júl. 1. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
igen iszonyatosan jol enis oda akartam csak dragabb a jegy foleg igy h ketto szemelyre kell
2015. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató választ!
2015. júl. 2. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó hely :)

Habár szerintem az összes hely jó, még azok is, amik 9900 ft-ért voltak :)

Az a fő, hogy egy arénában leszünk Tiniékkel, és velük énekelhetünk *.* :3

2015. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz! Ha erre gondolunk még a koncertig még hátralévő két hónapban, akkor könnyű lesz kibírni... És az is téves, hogy nem lehet találkozni velük csak a platinajegyeseknek... Úgy gondolom, hogy a kezébe nyomunk egy 20 000-est a jegyszedőnek és bevisz akárkit. Mert a kutya ugat de a pénz beszél!!! Amúgy Én a 29-ei 19:30 óraira megyek... És Ti??? Egyébként jó szórakozást kívánok nektek....
2015. júl. 2. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 29-ei 14:30-asra megyek. Hát nem tudom, én nem adnák csak úgy 20 000 ft-t egy jegyszedőnek, lehethogy oda se adja Tiniéknek, inkább megtartsa magának és egy szót se szól róla. Én nem tenném. Viszont ha olyan anyagi helyzetben vagy, hogy megengedheted magadnak, hogy rábízz 20 000 ft-tot a véletlenre, akkor hajrá.
2015. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohhhh...Én nem úgy gondoltam. Úgy értem, hogy lefizetném a jegyszedőt és beengedne, hogy találkozhassak Tiniékkel... Ha ,,olyan" anyagi helyzetben lennék, akkor platina jegyet vettem volna...
2015. júl. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!