Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan aki szereti a...

Van itt olyan aki szereti a magyar punk zenét, vagy éppen csak azt szeretni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kedves "ötöske"!


szerinted, elolvastam a szöveget?. csak annyi, h az egész videóban semmit sem csinál csak az Alvinékat cseszteti. Ha már az István cseszteted akkor Feri, ki a .... a ... veri... (term. ezt a neves tréfát" ne magadra vedd)

2015. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11es vagyok.

Ja és úgy értettem, csak az Alvinékról beszél rossz dolgokat érdekes az Alvin nem mond ilyeneket róla.... miért is baj, hogy fiatalok (is) járnak a koncertre?! Nem tudom hányszor voltál, de én azért láttam "öregebbeket is". Nem tudom miért kell különben irigykedni, mert ahogy a Feri beszélt (ugye aki tudjuk mit csinál) én azt vettem le, hogy irigység. Mert az Alvinnal ez a baj, meg az... Az Alvin idézem (nem szó szerint) ezt mondta: "Nem értem mint a Pi csa esetében is, hogy mi az a nagy baloldaliság". Igaz, a punk tényleg mindig a rendszer ellen megy, de "kommunizmus volt, lázadtuk".


Bár az a helyzet, hogy mi most arról vitázunk, hogy mi a punk és Te az Alvinékat én a Pi csa-t utálod/utálom.... szerintem mindegy a műfaj, a zene legyen jó... és igen én is a punkról vitáztam.

2015. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

újra 11-12 vagyok...


Tisztában vagyok azzal, hogy a Pi csa punkosabb... és ha tisztában lennél a zenei stílusokkal tudnád, h mi az a pop zene. ugye a minősíthetetlen sz.r amit a muzsika tv-n tudsz nézni

2015. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#10

Abban mondjuk van valami , hogy alvint jobban bírják a tinik , elvégre én is először őket ismertem meg még kb 5 évvel ezelőtt (ennek a hónapnak a végén leszek 20)

Az előző kommentedben még a rendszerellenséget vártál , mire mutattam olyat , írtad , hogy provokatív "hordóra szarós pank" kell:)

Ha ugyan nem is hordóra szarás , de az általad említett Green Day-nek bőven voltak provokatív tettei: füvezés , sárral dobálózás koncerteken , tv-k kidobása a szálloda ablakán , átmásztak a szomszéd erkélyére és odaszartak stb. Sőt maga a green day név is onnan jött , hogy egész nap nem csináltak mást csak füveztek.. zöld nap ugyebár. A szövegeikben miután már valamennyire józan állapotban íródtak már ott volt a rendszerellenesség , a kormány elítélése. Persze idővel megszedték magukat ezzel , de az , hogy már 30 éve csinálják nem gondolnám , hogy arra tényre mutatna , hogy "nincs közük a punkhoz". Viszont megértem azt is , ha valakinek nem ez kell , másra van szüksége , "más" felhozatalra elvekre stb. Pusztán arra akarok rámutatni , hogy azért nincs olyan sok különbség a műfaj képviselői között , csak vannak akik sikeresebbek a többieknél. Sum41 és a blink már a páréves felejthető kategória (Deryck Whibley pl már 2 éve is gyér állapotba volt , abba is hagyták a zenélést), utóbbit már maguk a gd tagok is utálják. , Persze egy amerikai bandát nem érdemes összevetni egy magyarral , ahogy a 30-40 évvel ezelőtt zenélőket sem érdemes a mostaniakkal. Ha az alvin mossák az agyad c. száma a hetvenes vagy nyolcvanas években íródott volna az együttes mindhárom tagját lecsukták volna jó pár évre. Bár a paranoiás cenzúra még most is megy , pi-csát a szovetjunió miatt fejlentették.



#12 ,13

Szerintem azért egyiküknek sincs olyan túl sok okuk irigykedni a másikra:)


Régebben a popzene is sokkal jobb volt , csak egyszerűen ez a műfaj nagyobb mélyrepülésen ment át mint a többi együttvéve. Mai "mainstream" előadók már valóban playbackelős autotune hangú antitalentumok , de pl Madonna (korai albumai) vagy Mariah Carey , rájuk mindent lehet mondani csak azt nem , hogy tehetségtelenek vagy szarok. A 2 műfaj célközönségének különbözőségén ez nem változtat , de azt meg kell hagyni , hogy régebben azért igényesebb zenéket nyomtak le az emberek torkán.

2015. júl. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ötöske ötöske..mi vagy te tán melegecske?

Becézgeted itt magad meg másokat mintha olyan szipi szupi lenne, remélem duzzadt a melled és a májad a büszkeségtől, mikor leírtad, hogy te aztán mennyi mindent ismersz, mennyi mindent tudsz..


De egy szóval, hogy válaszoljak: les##rom mit gondolsz, mit érzel, az adott témában, vagy úgy általánosságban bármi másról.

Olvastam Pozsonyi könyvét, olvastam sok mindenről, de az, hogy olvastál róla, az még nem jelenti azt, hogy tudod is mit jelent.

Példának okáért: egyszer olvastál az éhezésről, és már tudod mit jelent? nem, naugye, át kell élni.

Mit sem ér az elmélet tapasztalat nélkül.

Ha szeretnéd, szívesen támaszthatjuk/dönthetjük egymás teóriáit, vagy akár hagyhatjuk is egymást békén és KITUDJA, egyszer talán, együtt énekeljük torkunk szakadtából, hogy: áll egy ifjú élmunkás a téren...



Amúgy kieg: nem, nem iq-val mérem a pánkot, de ha már valaki állást foglal valaki mellett, akkor ne csak azzal tudja megvédeni verbálisan az igazát, hogy: CSAK!

A nonverbális védelem meg már egy más tészta...


Na de, "heteske" voltam.

2015. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

na jó, ezerszer lefutott kör, de sajnos sokadjára is konstatálnom kell: mókusfanokkal nem szabad vitázni, csak ha 25-30 éves korukra eszmélni kezdenek. béke :)


utolsónak üzenem, hogy a bu zizás rendkívül szellemes volt :)

2015. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem bu ziztalak, kérdést tettem fel :)
2015. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!