Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha el szeretnék kezdeni...

Ha el szeretnék kezdeni zongorázni tanulni, mit érdemesebb inkább venni, egy olcsóbb pianínót vagy egy olcsóbb digitális zongorát?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 01:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok.
2015. júl. 5. 01:07
 2/7 anonim ***** válasza:
valamin kell gyakorolni, és egy "olcsóbb" pianínó nem is olyan olcsó. Én is egy szintetizátoron kezdtem. Attól függ, hogy állsz anyagilag.
2015. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Több helyet is olvastam a szintetizátort nem ajánlják. Lehet pianínót kapni 100 ezerért vagy 130 körül digitális zongorát.
2015. júl. 7. 00:51
 4/7 müllerági válasza:
Attól függ, hogy komolyan gondolod e, hogy meg akarsz tanulni zongorázni vagy sem. Mert ha csak egy hóbortos ötlet volt akkor pianinot semmiképpen ne vegyél. De ha télleg tanulni szeretnél a hangszeren akkor én ezt ajánlom(nekünk is ilyenünk van): [link]
2015. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát pianínot csak akkor vegyél ha nem olcsó (pl az ukrán pianínók nagyon szarok). Egy Petrof pl meg nem az olcsó kategória...

A roland digi zongik már tényleg használható jó kis hangszerek, de azok se az olcsó árkategóriába mozognak.

Talán olyan 150környékén van Korg meg yamaha digi zongi amik már teljes mértékbe (és még sokáig) megfelelnek az igényeidnek.

És már polifóniában sem rosszak (ami szintén nagyon fontos)...

Persze egy 88 kalapácsmechanikás szintetizátor is nagyon jó (nem tudom mért nem ajánlanak szintit) pl egy kronos csak mondjuk ezek milliós árkategóriában mozognak...

Na annyiért meg már majdnem kapsz egy angol mechanikás zongorát használtan ami nyilván a "legjobb mi adható"!:)

2015. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pianínó vagy olcsóbb zongora. Ha kicsit szemfüles vagy akkor találsz jó hangszereket 50-100e Ft között. Ha segítség kell szólj.
2015. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

digitális zongorát érdemes azért mert a fülhallgatóval annyit gyakorolsz amennyit akarsz anélkül, hogy bárkit is zavarnál

persze még a legjobb digigális zongorának sincs olyan szép hangja mint az akusztikusnak

2016. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!