Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komoly jó ízlésű embereknek...

Komoly jó ízlésű embereknek nincs elege már ebből?

Figyelt kérdés
Minden év nyara csak erről a hülye Balaton Soundról meg a Szigetről szól. Idióta társadalom az meg úgy könyveli el, hogy aki nem volt fiatal korában legalább egyszer az egyiken az nem is volt fiatal. Komolyan ilyenkor bezzeg össze tud ez az ország tartani, ha szórakozásról van. Szülő kifizeti gyereknek buli pénzt sokan, csak azért mennek el gályázni egy hónapot, hogy elverhesse ezekre az összes pénzét ennek mi értelme? Ellenkezőleg hétköznapokban, évközben meg mindenki fúrja egymást megvitatkozik mindenki mindenkivel miden sz*rért, mint ha ez két dolog meg az ünnepek jók csak az egész évben többi nap meg sz*r. Mikor lesz már ez egy más meg egy jobb ország??

2015. júl. 19. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Be van szűkülve a látásod, ha csak ezt veszed észre. Rengeteg minden más is történik
2015. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Engem csak szimplán nem érdekelnek a fesztiválok. Még egyen sem voltam. De nem zavar, ha más elmegy, annak meg kifejezetten örülök, hogy turistacsalogatók ezek a helyek. A Sziget a világ élmezőnyében van.


42F

2015. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
100% ig egyetértek az előttem szólóval:) Ha mások élvezik, hát élvezzék. Én még sose éreztem késztetést hogy menjek, de lehet azért is, mert a zenei ízlésemnek megfelelő együttesből kevés van kint. Az engem is idegesít egy picit ha folyton csak erről lehet beszélni, de azért ez egyáltalán nem gyakori az ismeretségi körömben. Az országnak meg jót tesz a dolog, e nélkül nem lenne jobb, sőt. 18l
2015. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Én csodálattal nézem, hogy egy 14 éves lánynak az az álma, hogy a discoban táncolhasson. Ha utaznék 50 fénymérföldet az űrben és neki koppanna a hajóm egy óriási lábas belső falának, és lezuhannék egy közeli bolygóra és ott találnék olyan furcsa, gyönyörű, rendkívüli élőlényeket, akik arról álmodoznak, hogy egy Fényes Gömb körül táncolhassanak, akkor arra gondolnék, hogy ezek legenerálják az Univerzum működését kicsiben, hogy kutatásokat végezhessenek rajta.
2015. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem csak nyáron vannak fesztiválok, és nem csak ilyen jellegűek.

Pl: Budapesti Tavaszi fesztivál, Művészetek völgye, ahol azért nagyon megszűrik az előadókat. Bevallom az utóbbin még soha nem voltam, de ami olvasható róla, abból kiderül, hogy magyar viszonylatban jelentős fesztivál.


A Sziget és hasonlók meg olyan, amilyen.

Szerencsére senki nem kényszerít rá, hogy kivonuljon mindenki.

2015. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

senki nem kötelez arra hogy nézd.

Te kint vagy?

Szerelmed/családtagod kint van?

A te pénzedet költik?

Gondolom a kérdéseimre nem volt a válsz akkor csak még egy kérdés:

Téged miért zavar? Ezt sosem értettem miért jó ez az örökös mással foglalkozás. Törődj inkább magaddal.

2015. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki:)
2015. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Komoly, jó ízlésű emberek" :D Hát ez jó. Vicces, hogy néhány ember mennyivel felsőbbrendűnek érzi magát, mert ő nem tartozik egy adott csoportba, ahová elég sokan igen.

Én még nem voltam, de szeretnék eljutni valamelyik fesztiválra (mondjuk inkább a VOLT-ra). Azért, mert jó buli. Te meg addig ülj otthon és/vagy foglalkozz a saját szórakozásoddal, és fulladj meg a hatalmas egódban.

2015. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet elvárni egy 16 évestől, hogy a nyári szünetben örökké csak a könyvtár vagy a komolyzene jelentse a szórakozást. Tényleg kell bulizni is. Gondolom a mellékhatások ellen van kifogásod, mint a terhesség, AIDS, kábítószer, alkoholmérgezés. Hát kérlek, ez benne van a pakliban.
2015. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!