Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a The grenmáról?

Mit gondoltok a The grenmáról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondanám, hogy nagy kedvencem lenne, de szerintem magyar viszonylatban kifejezetten jók a zenéik, időnként szoktam hallgatni, ha olyan kedvemben vagyok. Egyszer láttam őket élőben, profin voltak, és látszott, hogy tényleg szeretnek zenélni.
2015. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
veszélyesen igénytelen néphülyítés
2015. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem tetszik az énekes hangja, meg zeneileg sem nyújtanak számomra sokat.
2015. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
kis gyökér 12 éves grenmások rögtön le is pontoztak, úgy van :D nektek való pontosan.
2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

20 éves vagyok, több mint négy éve ott vagyok minden budapesti koncertjükön. Nem érzem magam 12 éves Grenma fangirl-nek, bocs.

Egyébként nagyon szeretem a zenéjüket és nem is tudom, mi lesz velem most, hogy szünetelnek.

2015. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

"20 éves vagyok, több mint négy éve ott vagyok minden budapesti koncertjükön."

sokakkal van ez így. 25 éves korodra el fog múlni!

addig sztem néha hallgass zenét is!


"Nem érzem magam 12 éves Grenma fangirl-nek, bocs."

jogos, mert te egy 20 éves fangirl vagy :D


"Egyébként nagyon szeretem a zenéjüket és nem is tudom, mi lesz velem most, hogy szünetelnek."

:(((( mécsesről gondoskodom!


na, lehet pontozni :D

2015. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

51% os, fogadjuk te az vagy, aki nemrégiben az alvinos témában is hozta a formát, gondolok itt a provokatív megyeri-pásztor videóra.

ui: szerinted milyen volt ganxta az etában?

2015. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nyugodtan elmehetsz any*dba :)

Semmi közöd hozzá, hogy milyen zenét hallgatok. És nem, nem vagyok fangirl, nem visítozok az első sorban, attól, hogy meghallgatom őket. De ha te ennyire primitív idióta vagy, csak gratulálni tudok.

2015. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hmm, letörölték a hsz-emet, nem mintha bármi rosszat mondtam volna azon felül, ami a saját véleményem... elvileg a kérdés arról szólt, hogy mit gondoltok a grenmáról. én elfogadom, hogy ti vagytok a fanok, remélem ez oda-vissza működik :D

szóval azt írtam, hogy ugyanúgy ahogy az alvin (vagy foxi maxi band), ez is egy popzenekar, amit valami érthetetlen oknál fogva punknak tartanak a rajongói...


ja meg azt is írtam, hogy az eta ft. ganxsta nem annyira bejövős. :D

no, most lehet pontozni, tudom, hogy a szexuális kielégülést csak ebben találjátok meg. meg abban, hogy reggelizz ne háborúzz :DDD

2015. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a gond, hogy véleményed van, hanem hogy abban 100%ig biztos vagy, az persze jó, hogy kiállsz a saját véleményed-döntésed mellett, de ne akard már megmagyarázni, hogy kinek mit jelent a punk.

Ez a legótvarabb kérdés amúgy szerintem, "szerinted mi a punk" ha most ez közvetlenül nem is hangzott el, de "mégis"

Viszont mi van akkor, ha valaki szerint csak a ramones, vagy a sex pistols a punk, esetleg tizedes meg a többiek, és más már nem is? akkor az ő kva anyját is?

2015. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!