Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szeretik az ABBA együttest?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi a kedvenc számotok tőlük?

Légyszi kort is írjatok.

13/l



2015. júl. 30. 21:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Dancing Queen
2015. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Does your mother know 25/N


https://www.youtube.com/watch?v=WkL7Fkigfn8


Aaaaj, de sok van, szinte az összes. :D


Neked?

2015. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Waterloo

15/l

2015. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindegyiket szeretem de a legjobban talán az Eagle-t és a Gimme gimme gimme-t
2015. júl. 30. 22:39
 5/18 A kérdező kommentje:
Ki a kedvenc tagotok?
2015. júl. 30. 22:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Benny Andersson. Neked?
2015. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a mai napig imádom, sokszor szoktam hallgatni a számaikat a mai napig is. Több dalukat is letöltöttem.

A top 3 dalom tőlük pedig a The Name of the Game, Eagle és a Thank You for the Music. Nem tudtam egyet választani közülük. De imádom a Rock Me-t, a Dancing Queen-t, a Money, Money, Money-t vagy az I've Been Waiting for You-t. Nagyon sok dalukat szeretem.

Az együttest pedig anyukám által ismertem meg még óvodás koromban, sokszor hallgatta őket, és sokszor nézte az ABBA:The Movie filmet is. Ez az a film amiben egy esetlen riporter van, és semmi nem jön össze neki a riporttal kapcsolatban amit az együttessel szeretne készíteni. De a film végére minden a helyére kerül, igazi katarzis. Aki szereti az ABBA-t de ezt a filmet még nem látta, annak ez kötelező. Nekem nagyon nagy élményt adott.

Kedvenc tagom közülük pedig Benny Andersson. Számomra ő a legszimpatikusabb közülük.


Egy páran megfognak lepődni:

24/F

2015. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nekem is Benny Andersson a legszimpibb.

Egyébként örülök h ennyien szeretik rajtam kívül az ABBA-t.

Mindenkinek ment a zöld kezecske!

Még írjatok!

2015. júl. 31. 08:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, szerintem nagyon jó számaik vannak. Nem is tudom hirtelen, melyiket szeretem a legjobban.

Szeretem a Gimme Gimme Gimme-t, a Money Money Money-t, a Mamma Mia-t, a Super Trouper-t, a S.O.S-t, a Knowing Me Knowing You-t, a The Winner Takes It All-t, a Chiquitita-t és a Take A Chance On Me-t.

2015. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 16/L
2015. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!