Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szeretik az ABBA együttest?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi a kedvenc számotok tőlük?

Légyszi kort is írjatok.

13/l



2015. júl. 30. 21:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó neked ki a kedvenc tagod?
2015. aug. 12. 19:35
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tudok kiemelni senkit, talán esetleg Agnetha, de nem mondanám, hogy jobban szeretem, mint a többi tagot, szerintem együtt alkotnak egy egészet.
2015. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem az Abbát és nekem is nehéz egy konkrét számot kiemelni. Nekem valamiért a késői Abba tetszik, pl.: When all is said and done, Should I laugh or cry, The day before you came, Just like that, I am the city, Under Attack, Soldiers. És a kedvenc tagom talán Agnetha. nem tudom hogy miért.

22

2015. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem inkább a korai számaik tetszenek :)
2015. okt. 21. 17:37
 15/18 anonim ***** válasza:

amikor fiatalabb, voltam akkor nekem is a korai számaik tetszettek, akkor nem is értettem mondjuk hogy miről szól is igazából a When all is said and done :) de most már tudom.

egyébként 12-13 évesen szerettem meg az Abbát, 10 éve

2016. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is nagy ABBA-fan vagyok (52ffi), én is Benny Anderssont csípem legjobban közülük, szerintem ő volt a csapat esze, motorja, szenzációs komponista és pianista.

Amikor feloszlottak nagyjából 10 év után, akkor a Chess musical volt még egy óriási dobás a srácoktól, aki nem ismeri érdemes megsasolnia (magyar vonatkozása is van).

Illetve utána Benny elindította a skandínáv népzenei alapú BAO-projektjét, jobbnál jobb nótákkal.


Én 4 (és csak 4) ABBA nótát NEM bírok elviselni (túl gyengék zeneileg és túl sokat játszották már, szvsz). Aki ismerkedik az ABBÁ-val, szerintem ne velük kezdje.

- Dancing Queen

- Thank you for the music

- Voulez-vous

- The winner takes it all


Nálam messze(!) legjobb (ötperces) nótájuk (Chess-be is bekerült végül módosított formában). Szvsz, gyönyörű az íve a nótának, rengeteg ötlet, dráma van benne és hozzá pompásan meghangszerelt is.

ABBA: The Visitors - I Let The Music Speak

http://www.youtube.com/watch?v=Nyfvl5L6JNU

2016. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! IMÁDOM Őket amióta az eszemet tudom🥺
2021. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ééééééééééééééééééééééééééén és az összes számát imádom!!!
2021. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!