Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki megy a The Script zenekar...

Ki megy a The Script zenekar koncertjére augusztusban?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 13:44
 1/7 anonim válasza:
Óó én úgy elmennék, csak hát sajnos nincs jegyem:( pedig egész héten a telefonon lógtam és próbáltam szerezni...
2015. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mi is próbáltuk de nem vették fel a telefont soha. Viszont a rádió honlapján még tudsz játszani hétvégén ! Nekem szüleim vettek jegyet ajándékba, úgyhogy nagyon boldog vagyok!!!
2015. júl. 31. 14:59
 3/7 anonim válasza:
De hol lehet megvenni csak a jegyet?
2015. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Sziget fesztivál honlapján :)
2015. aug. 1. 08:50
 5/7 anonim válasza:
De én ott csak azt találom, hogy egy egész napos belépőt lehet/kell venni ahhoz, hogy ott legyek a koncerten... :/
2015. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, sajnos nincs külön jegy, de bent lehetsz egész nap és talán van rá lehetőség találkozni velük, mert minden koncertjük előtt/után kimennek a közönséghez :)
2015. aug. 1. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ott voltam és nem csalódtam sőt, irdatlan jó koncertet adtak, egyszerűen imádtam! Danny nagyon odatette magát, annyira édes volt ahogy állandóan meghatódott, hogy milyen nagyszerű közönség vagyunk :D És én az oldalsó kordon mellett álltam s mikor lejött a színpadról, végigsimítottam az arcán, haha :))
2015. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!