Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Wolfgang Amadeus Mozart vagy a Green Day? Bartók Béla vagy a Punnany Massif? Richard Strauss vagy a Guns n' Roses?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérdés meghökkentő. Azt is tudom, hogy ezek nincsenek egy kategóriában. Egy szociológiai tanulmányt írok a fiatalság ízlésről alkotott véleményéről és az elszubjektivizált "jó"-ról. Gondoltam, itt is felteszem ezt a kérdést.

Aki rendes választ ad, azt megkérném, hogy indokolja is az álláspontját. Nem minősítek senkit, de kérlek titeket, hogy csak őszinte válaszokat adjatok.


Aki hülyéskedni akar, nyugodtan megteheti. Nekem ez egy fontos kérdés, de én a trollokat sem fogom lepontozgatni.



2015. aug. 16. 18:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Mozart jobb, mint a Green Day, Green Day nagyon sz@r.

2. Bartók jobb, mint a Punnany Massif (magyar zene, fúj).

3. Strauss jobb, mint a Guns'n'Roses.


Na most. Ez alapján ne gondoljátok azt, hogy én nagy komolyzene-fan vagyok, mert nem vagyok az, de szeretem a komolyzenét, és szerintem sokkal jobb, mint a fent felsorolt előadók.

2017. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Lőrinc Kőrösi válasza:
100%
Mozart, Bartók, Strauss.
2018. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem így nem is hallgatok rock zenét így egyértelműen Mozart nyert nálam az első körben.Szerintem egy zseni volt,kimondottan szeretem a művészetét.A második körben nálam a Punnany nyert,Bartók nem különösebben fogott meg,viszont a PM-ot nagyon szeretem.A 15.születésnapjukra kiadott új lemez pedig óriási lett,az ujra hangszerelt zenék kel.Illetve a mai művész rengetegben is ki tudnak tűnni.A harmadik válssztás számomra a legnehezebb,mivel kimondottan egyik félt sem ismerem,hallgatom.Viszont mivel a rock nagyon távol áll tőlem legyen inkább Strauss.
2018. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!