Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A cselló a kedvenc hangszerem...

A cselló a kedvenc hangszerem . De hegedüm van othon . Ha elkezdenék hegedülni nem lenne könnyebb aztán a cselló? Van egyáltalán közös a két hangszerben?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hegedűn kezdesz, akkor minden fogólapos hangszeren (csellón is) könnyebb lesz játszani, mert megnyúlnak és megerősödnek az ujjaid. Egy barátom hegedűvel kezdte, és ma már profi (hivatásos) gitáros.
2015. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj csellón, ha azon akarsz. Csak azért megtanulni egy hangszeren, hogy könnyebb legyen egy másikon megtanulni, ez így elég nonszensznek tűnik nekem :)
2015. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges elkezdeni a hegedűt,ha csellózni szeretnél. Totál más a kettő..oké, külsőre ott vannak a hasonlóságok, de azért nem ilyen egyszerű..kapásból a cselló nagyobb, a fogólap is, így a fekvések is mások. Más a tartás, más a hangfekvés, minden más. Ha csellózni akarsz, azt csináld!

Egy hegedűs.

2015. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Eggyet értek a 3. válaszolóval!

Én csellózok és az egyik barátnőm hegedült most ő is csellózik,azt mondta sok év után nehéz volt megtanulni mert teljesen más

2015. aug. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!