Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Furcsa, hogy 17 évesen ezeket...

Furcsa, hogy 17 évesen ezeket hallgatom?

Figyelt kérdés

Általában rockot és metált hallgatok.Ilyeneket:Ossian,Tankcsapda,Evanescence,Adept,Within Temptation,Linkin Park,Three Days Grace stb...

Ezeket általában idősebbek hallgatják.A körülöttem lévők mind mulatóst hallgatnak.Nincs egy olyan haverom,aki eljönne velem egy Ossian koncertre.Pedig az a kedvencem.Azt mondták,hogy max kondiba edzőzenének jók,de nem hallgatnák.A Tankcsapdára is azt mondták,hogy szar.Nem igen vannak olyan emberek sem körülöttem,akik szimfónikus metált hallgatnának.Diszkóba nem járok,a mulatóst nem szeretem.



2015. aug. 29. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem! Én 14 éves lányként hallgatok 3DG-t.
2015. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 tetro ***** válasza:
84%
Csak te hallgatsz ilyeneket, mert nagyon különleges vagy.
2015. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Rendkívül.
2015. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem furcsa rengetegen hallgatnak mindenféle zenét, csak rossz közösségben vagy ilyen szempontból. Én személy szerint sose hallgattam mulatóst, 10 évesen a 60 as évek rock klasszikusaival kezdtem, manapság szinte mindenevő vagyok rock metál terén. És ismerek jó pár korombelit aki szintén kihagyja a mulatós valamit amit zenének neveznek. A hű de nem vagy különleges beszólásokkal nem értek egyet, lehet, hogy tényleg úgy gondolta a kérdező, hogy nincs még egy ilyen ember...persze az elég kevés logikus gondolkodásra és világismeretre utal, de ne bántsuk kapásból. 18l
2015. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobbak, mint a bugyuta mulatósak. De ez csak az én jelentéktlen véleményem.
2015. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Most pont azok bélyegzik a másik zenei ízlését....

Véleményem szerint egy jó kis falusi mulatós zenés bulinak is megvan a maga szépsége, ahogy a rockzenének is. Én nem ítélek el senkit, mindenki hallgassa a saját ízlésének megfelelőt. Egyébként szerintem is rossz körben mozogsz, ha nincs egy haverod sem, aki elkísérne... Menj csak el magadtól egyszer, ott aztán tucatszámra találsz olyanokat, akik a következő bulikra elmennek veled :)

2015. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Igen ez nagyon furcsa. Te egy nagyon különleges kisfiú vagy. Még sosem láttam hasonlót. Minden szempontból egyedi vagy, igazi egyéniség, akiről példát vehetne mindenki.
2015. aug. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%

Mondjuk azt hozzátenném, hogy baromi nehéz felfognom, hogy hogyan tud valaki 2015-ben Ossiant hallgatni.

A 80-as években még nem tudtuk, hogy milyen gagyi is valójában, de könyörgöm haladjunk már a korral!

2015. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Elöször is gratulálok a sok idióta "irónistának". Csak a hulladék %-ért jöttök ide, mert úgy is felpontoznak.

Másodszor, a rock '60-tól napjainking él, Mozartot, Beethoven-t is sokan hallgatnak. Rengeteg elmúlt zene van ami bőven jobb mint a jelenlegi profit hajszár, mindig ugyan azt kiadjuk pop "zene". Elektronikus zenének meg nincs olyan hangulatvétele mint egy rock számnak. Innentől kezdve te is nagyon okos lehetsz, ha szerinted az aktuális zene a kötelező követendő 8-as (mert én ezt szűrtem le).

Kérdésre válaszolva: 16-17 éves srácok olyan metál zenéket írtak még a 90-es években amit else hinnél. 18 évesen túl voltak a 2. lemezen, szóval egyáltalán nem furcsa.

2015. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 vagyok és én is hallgatok metált és rockot, bár metálból leginkább szimfonikus és gothic dalokat hallgatok.
2015. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!