Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Furcsa, hogy 17 évesen ezeket...

Furcsa, hogy 17 évesen ezeket hallgatom?

Figyelt kérdés

Általában rockot és metált hallgatok.Ilyeneket:Ossian,Tankcsapda,Evanescence,Adept,Within Temptation,Linkin Park,Three Days Grace stb...

Ezeket általában idősebbek hallgatják.A körülöttem lévők mind mulatóst hallgatnak.Nincs egy olyan haverom,aki eljönne velem egy Ossian koncertre.Pedig az a kedvencem.Azt mondták,hogy max kondiba edzőzenének jók,de nem hallgatnák.A Tankcsapdára is azt mondták,hogy szar.Nem igen vannak olyan emberek sem körülöttem,akik szimfónikus metált hallgatnának.Diszkóba nem járok,a mulatóst nem szeretem.



2015. aug. 29. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Én is 17 éves vagyok és ugyanezeket a zenéket szeretem. Ebben semmi furcsa nincs szerintem. Ízlés kérdése. Én világ életemben ilyen zenéket hallgattam, engem sokan hülyének is néztek emiatt, de megszoktak, meg én is megszoktam hogy nem beszélek mások előtt a zenei ízlésemről. :)

17/L

2015. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

#9 Tényleg azt hiszed, hogy ez a százalékokról szól? Tudod milyen unalmas már ezeket olvasni? És ne mondd, hogy ne olvassam el, mert a főkérdést minimum egyszer elolvasom amikor átfutom a többit is. Inkább arra válaszolj, hogy szerinted mitől érzik ezt furcsának, vagy gáznak? Miért hiszik azt, hogy amit ők hallgatnak, azt rajtuk kívül senki más nem szereti? Miért kell mindig ilyen hülyeségeket kérdezni?


Menjen el koncertekre. Ott majd találkozik hozzá hasonlókkal, akik nem úgy néznek rá, mint egy UFO-ra.

2015. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha meg elolvasod és magadat hergeled rajta akkor mazoista vagy. Gratulálok. Egyébként a fejemet rá, hogy nem a kérdéshez tartozó véleményem miatt pontoztátok le a kommentem :) Ennyit erről.
2015. aug. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Egy bizonyos körben normál, mondjuk én Greenm Day-en nőttem fel, és kb. 9-10 éves korom óta a Bring Me The Horizon meg a Black Veil Brides és a Falling In Reverse a kedvencem.
2015. szept. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Az osztályom teli van rock és metál kedvelőkkel, táborban és osztályteremben is folyton az szól:)

15-16 évesek vagyunk, szóval nem vagy egyedül :)

2015. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

már onnan is tudhatnád, hogy nem gáz, sőt, semmiképp nem "furcsa" az, amit hallgatsz, hogy kábé 100 + 1 ilyen kérdés kering ezen az oldalon, ebben a témakörben, amiket ráadásul veled egyidősek írnak ki.


(istenem, miért van az, hogy azok a tinik akik többek között elindították a rockot, nem kérdeztek rá egyszersem, hogy furcsa-e az, amit ők játszanak...)

2015. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 jhjjgvk válasza:
100%
Eggyátalán nem furcsa!Én 16 vagyok fiù és csak Ilyen zenéket halgatok a Barátaidnak Meg inkább Üzenem hogy aa Rock\Metálhoz Meg tehetség is kell aa mulatós szaroknak Meg sajna nincs! ;)
2015. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Én 12 évesen hallgattam Iron Maident mert megtetszett.Igaz hogy mostanában kevesebben szeretik a metalt,de mindenkinek más az ízlése.:) 14/l
2015. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem :D én már ovis koromba Tankcsapdás pulcsiba rohangáltam xd Szeretem egyébként a régebbi együtteseket is (Metallica, Guns n' Roses, AC/DC, Scorpions, Ossian, stb)

13/L

2015. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
15 évesen én is rockot,metált hallgatok^^
2023. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!