Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hogy tetszett a Violetta...

Kinek hogy tetszett a Violetta Live?

Figyelt kérdés

Minden apró részletre kíváncsi vagyok. :)

Én imádtam.



2015. aug. 31. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon tetszett! Oltárira szuperül megvolt csinálva. A szereplőknek tényleg jó hangjuk van. És hát láthattam a példaképemet élőben de sajnos nem találkozhattam vele. Óriási élmény volt!!!
2015. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Életem legjobb napja, amit hol végigbőgtem, hol végigkornyikáltam, hol végigvisítottam. Visszaadhatatlan élmény volt hallani a kedvenc dalomat élőben a kedvenc énekeseimtől, örök hála Tiniéknek, hogy itt voltak.
2015. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom, mert a legrosszabb helyen ültem, de úgy, hogy kiraktam facebookra és instagramra vagy 50 képet, ma az iskolában minden barinőm irígykedett, szóval megérte.
2015. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mások is ennyire élvezték. Én a második sorban ültem középen, pedig azt hittem, hogy egy egész stóccal hátrébb leszek, de aztán kiderült, hogy nem. Minden dalt, kivétel nélkül végigénekeltem, és Jorge biztos észre is vett, mert többször rám mutatott, meg kacsintott, és rám mosolygott. És Mechi is, és annyira annyira imádom őket. És olyan jól csinálják. Komolyan nagyon irigylem Bogit.
2015. szept. 1. 14:48
 5/10 anonim válasza:
87%
Én nekem is nagyon teszett! Hiperszuper volt!! Szerintem mégrte elmenni!! Nagyon nagy élmény volt nekem!!😉
2015. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyértelműen megérte. :) Nagyon is!
2015. szept. 1. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kerdes...:)

A koncert hatalmas volt! :)

Fantasztikus volt latni azokat a szemelyeket a szinpadon latni akikert mar jo reg ota oda vagyok,es a peldakepeimnek tartok :)

A dalok tokeletesek voltak,a tanc is.. minden.:)

Remek volt egyutt enekelni veluk :)

Kar hogy hatul ultem nagyon,de igyis hatalmas elmenyvolt,az a lenyeg hogy ott lehettem..Soha nem fogom elfelejteni ezt a napot :) Koszonom Violetta Live!! :)

Leginkabb koszonom szepen Tininek,Jorgenak,Facunak,Diegonak,Candenak,Albanak,Samunak, es persze Mechinek!!.:) Eletre szoloelmeny volt :)

Bar a Te esperare cimu dalt hianyoltam,ahogy Ruggerot es Lodot is :) De igyis szuperek voltak a sracok :)

Szoval szamomra a koncert fantasztikus volt,teljesen elvarazsoltak a sracok,a tancosok,a dalok,az effektek,a zeneszek,minden:)

De ami a koncert utan tortent szamomra az hihetetlen: )

Facu alairta a kezemet,es egy lapra is autogramott adot,ahogy a lapra Cande is:)

2015. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hú..életem leggyorsabb és leghihetetlenebb 3 napját éltem át. Tehát szép sorjában: augusztus 28- megérkeztem Budapestre. A Lord hotelben szálltunk meg, nem hiszem, hogy ismered, mivel nem egy 5 csillagos szálloda, de azért tűrhető volt. Tehát késő este érkeztem meg, elmentünk várost nézni. Lefotóztam magam ott, ahol pár órával azelőtt Mechi és Alba fotózkodott (wááá) majd megtaláltam a Budha Bar hotelt (5 csillagos), ahol a show fellépői szálltak meg. Kikönyörögtem a lelkem apámnak, de megérte, mert ott maradtunk egy keveset. Clara és Diego (gigamegawááá) pont akkor futottak be a szállodába, de (sajjjnoooos) nem álltak le autogrammokat adni. Ezután láttam Jorge-t az ajtóban mobilozni, de (gigamega saajjjnooos) ő se jött ki. Aztán Cande éppen akkor jött ki az anyukájával és ő tőle összejött egy autogramm és fotó is :333333 (szipoktam neki egy picit) Aztán másnap:augusztus 29- Koncert!!!!!!! Ááááááá! Mikor Tini leereszkedett a színpadra 2 dolgot tudtam meg: Megérte visszaszámolni, megérte sírdogálni két nappal a konci előtt, megérte belefirkálni a koncert időpontját a füzeteimbe, megérte várni.. megérte.. És azt, hogy sajna hihetetlen¨ül gyorsan el fog telni...

Ézután a tervezett másfél óra helyett, két, szörnyen gyors, de (számmomra) boldog óra következett.. Egyik szám közben, mikor a sokktól már tudtam gondolkodni, ránéztem az aréna másik felére, és azt gondoltam, hogy valahol ott visít/mosolyog/sírdogál az én virtuáis barátnőm :D Mondjuk a koncert alatt nem sírtam, arra nem volt időm, de nevetgélést persze hogy nem hagytam abba. Aztán aznap még egy autogramm összejött Samutól.. :3333333 ÍÍÍ! Aláírt poszter? :) Az szuper! Mondjuk én is vettem aláírt posztereket, de azok csak nyomtatva voltak, nem tudom, te milyenre gondoltál :)

Amúgy neked melyik rész tetszett a legjobban a koncertben? Még miket vettél?

Nekem az nagyon-de-nagyon bejött, mikor Tini azt kérte, emeljük fel a telóinkat, és mikor felnézett elakadt a szava :3333 Az olyan gyönnnyörű volt... meg az, mikor a végénél azt kiabáltuk, hogy vissza-vissza (mikor már tényleg elmentek), és Jorge olyan aranyosan vigyorgott :333333

2015. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a tesóm bemásolta ide azt, amit az egyik lánynak írtam x) Jól megszidtam... (előző vagyok)
2015. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj, szívesen olvastam. Nagyon szuper volt, mert felidézi az én emlékeimet. És még hihetetlenül boldog vagyok, bár mindig bennem van egy pici szomorúság is, hogy vége van, de nem baj, mert azt jelenti, hogy volt olyan is, amikor benne voltam.
2015. szept. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!