Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám behangolni az...

Hogyan tudnám behangolni az akusztikus gitáromat?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam, de sajnos már akkor is alább hagyott a lelkesedésem, és most újra elővettem... Géppel szeretném behangolni, az E-A-D húr/hang (felső 3) már nagyjából megvan, de a többinél csak össze-vissza villog a digitális gitárhangoló kütyüm... Hallás után sajnos nekem nem megy, és félek is csavargatni, még lassan, óvatosan is, nehogy elszakadjon...

Valaki ötlet??

Köszönöm!!


2015. szept. 2. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj hangoló alkalmazást vagy programot, pl.:

[link]

A húrok a legmélyebbtől a legmagasabbig: E2 A2 D3 G3 B3 E4

2015. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kész katasztrófa vagyok! Most már a többi sem jó...?! Egyik percben jó, másikban nem..

Nem segítenél nekem üziben esetleg, hogy elküldöm a képet , hogy hol gyullad ki a fény, és hogy merre felé tekerjem?

2015. szept. 2. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Cserélj elemet a hangolóban, ha már kezd merülni, lehet hogy pontatlanul mér.

Szerintem a legjobb feltenni egy új húrkészletet a gitárodra, ha tavaly óta nem játszottál rajta, már elöregedtek a húrok.

2015. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!