Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még olyan Magyar zenekar,...

Van még olyan Magyar zenekar, ami 2015-ben is ugyan olyan módon adja elő magát, mint a 90-es években, vagy mint a 2000-es években? És aminek ütős koncertjei vannak, nagyon nagy hangulattal?

Figyelt kérdés

Eddig Tankcsapdás voltam. Vagyis még mindig vagyok, de az új Tankcsapda nem nagyon tetszik, viszont a régi számaikat rendszerint hallgatom, a legelső albumtól kezdve. És a régi koncertek tetszettek, de az újak már annyira nem. Félre értés ne essék, az új Tankcsapdát nem szidom, valakinek ez tetszik, lehet én vagyok maradi, aki nem halad a korral.


Amit szeretek még az a régi Pokolgép, a Klasszikus felállásban.


Van valami zenekar? Aminek tényleg ütősek a koncertjei ? (sajnos nem ismerem a zenekarokat annyira :/)



2015. szept. 21. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:

kinek mi az ütős és kinek mi jön be

egy ossian se a régi, főleg h Paksi majdnem meghal egy koncert alatt, kb 2 lépést alig tesz a színpadon..:D

de pl egy Blind Myself koncert elég ütős :D


amúgy talán 1 zenekar jut eszembe aki nem változik, azaz Akela, de már már túl sablon amit nyomnak, így semmi meglepetés nem éri az embert


sokkal jobbak azok a koncertek amikor történik vmi új

pl elkezdenek játszani egy scooter számot (az elejét) és mindenki tombol :D

vagy egy kis slayer introt stb.

2015. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Pont hogy az ossian ugyan olyan jó mint régen, csak annyi hogy változott, az új albumuk pedig tökéletes lett.
2015. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az akela, és az ossian is tetszik :-).


Bár csak 90-ben lehettem volna 14 : /

2015. szept. 21. 16:01
 4/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9CrmDFS8zwc

twister.

Viszonylag új de nagyon ott van.

2015. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ossiannal nem a zenere ertettem, az tovabbra is 10es

hanem hogy mar nincs akkora zuzas mint regen

persze oregszenek meg minden, de meg a kozonseg is egy latymatag

15 eve egy ossian koncerten meglehetett fulladni akkora por volt, most meg semmi :)

2015. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké de paksi is már "öreg rocker", talán csak az idő változik.
2015. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meglehet kövezni de egyébként szerintem paksinak az új szövegei sokkal komolyabb mondanivalóval rendelkeznek mint a régiek.
2015. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Omen-t meg a Lord-ot momdanám ami régebbi(az Omen maratonon is fenomenális volt) és talán még a Depresszió,bár ők 1999-2000 körül alakultak. Remélem azért valamennyire kielégítő választ adtam
2015. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Junkies
2015. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Road, meg talán a Depresszió
2015. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!