Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik szeretik a rockot, nu-metált, pop metált, pop punkot vagy a heavy metált?

Figyelt kérdés

Körülöttem a korosztályomban(17 vagyok), meg úgy általában véve nem sok ember hallgat hasonló zenéket. Az itthon ismertebbeket úgy megismerik(Tankcsapda,Kárpátia,Depresszió,Linkin Park,Three days grace stb.), de nem igazán hallgatják. Ha egy Disturbed vagy Rammsteint mutatok nekik akkor "Úristen hogy tudod ezt hallgatni" meg "Ez nagyon durva. Hogy lehet ezt hallgatni?"

Melodikusnál, power metálnál, leszólnak hogy kapcsoljam ki. Folk metálnál hülyének néznek. Nu-metált,pop punkot és társaikat megint csak leszarozzák.


Ennyire népszerűtlenek ezek a műfajok, vagy csak rossz helyen élek?



2015. szept. 25. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pl 15 vagyok, és azt hallgatok. VALÓDI metalt, nem mindenféle szirsz*r core-t, hanem Manowart, Pegazust, Oment, Destructiont, Amon Amarth-ot, stb.

És szerencsére azért még sok ilyen van.

2015. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen zenéket hallgatok, bár én inkább csak deathmetal, blackmetal

Amúgy én is ott élek :D

2015. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos Justin Bieber meg hasonló "előadó" fanok. Ne aggódj, valószínűleg egyszer nekik is benő majd a fejük lágya és rájönnek, hogy a metal az ász.
2018. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!