Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Biztos nem engednenek be?

Biztos nem engednenek be?

Figyelt kérdés
Egy Marilyn Manson koncertre szeretnek eljutni ami Becsben lesz most novemberben.Csak a baj az,hogy 12 eves vagyok es a szuleim azt mondtak,tuti,hogy nem engednenek be.Es hogy beteg komcertjei vannak meg ilyesmi...Az oldalon viszont azt irtak,hogy hogyha 18 ev alatti vagy es lesz felugyelet,akkor irni kell az oldalnak vagy mi,de a szuleim nem irnak....Tehat a kerdesem az lenne hogy biztos nem engednenek be?

2015. szept. 26. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Biztos. Bécs Európa, ott nem úgy van, mint itt Abszurdisztánban, hogy a szabályt csak ajánlásnak fogják fel, ill. rosszabb esetben kétezerért átsiklanak felette. Ott komolyan veszik a korhatárt, szóval ezt megszívtad.


Egyébként is, 12 évesen miért érdekel ez a hülyeség?

2015. szept. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom szepen.

Marmint milyen hulyeseg?Szamomra ugyanis nem hulyeseg,mert en nagyon szeretem Marilyn Mansont....

2015. szept. 27. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Egy ilyen koncert nem 12 évesnek való. Bármennyire szeretheted. A szüleid jól teszik, hogy nem támogatnak ebben, majd elmész ilyen koncertre, ha sajátod lesz a felelősség is.

Biztosan nem fognak beengedni, kizárólag a szüleid felügyeletével.

2015. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na végül mentél?:)

Én 2017 nyarán fogok menni Manson koncertre *.*

13/l

2016. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó neked! :)

Engem nem engednek a szüleim.

Megkérdezhetem,hogy te kivel mész?

2017. márc. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!