Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van rólam pár kép (kicsit...

Van rólam pár kép (kicsit ittas állapotban vagyok rajta, de még éppen nem vészes, viszont a szüleim biztos nem engednének el ez után többet sehova, pedig visszahúzódó gyerek vagyok)?

Figyelt kérdés
viszont akinek megvannak ezek a képek az egy gyökér, és azt mondta hogy beküld a n*piszarra. Kérdésem hogy lehetséges e az én gépemről az ő gépére bejutni, és a képeket másolni, törölni? és ha igen hogy lehet? Tudom hogy illegális dolog, de akkor is . (
2010. máj. 13. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Jézusom.Ezt komolyan gondoltad?Azt hiszed h ez olyan könnyű h ide beírsz mindjárt hackerkedni is fogsz tudni?!!XD

Hány éves vagy??Van több program is erre a célra:De a hallottak alapján nem vagy jóba a csókával és az nem fog téged a gépe elé ültetni h feltehess 1 kémprogramot-ez az 1-ik fajta!van még 1 másik amit ha elküldsz és felteszi átveheted a gépe felett az irányítást de az viszont trójait fog neki jezeni(mivel az)és h arra h veszed rá h kikapcsolja a tűzfalát...Hát h írjak pl-t is LogMeIn Pro² (ez még legális is),Elite.Van még sok más.de ez emígy is nagyon gyerekes és túl sok filmet nézel!!!!!

2010. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

illegális és a törvény tiltja-> bünető eljárást von maga után.


menj át hozzá (akármilyen indokból), vigyél sört, attól ki kell majd mennie (akár kis hashajtó is mehet bele) ameddig ő a kétbetűs helységben "dolgozik" addig töröld le a gépéről a képeket. szarabb helyzet ha nincs bekapcsolva a gépe vagy zárolja addig stb.


de mindenesetre sok sikert

2010. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a törvény bünteti.


Egyébként: [link]


Ez egy "profi" cucc.Csak akkor tudod használni, ha tudsz hackelni. De ne feledd az első mondatot...

2010. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én inkább az RAT programokat javasolnám.. bár a kérdező szavaiból nekem az jön le, hogy egyáltalán nem ért a gépekhez, úgyhogy ez egy halott ötlet :Ddd
2010. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Készíts róla egy photoshop-olt képet és mondd neki hogy te is felrakod a napiszarra :D
2010. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"n*piszarra" XD XD
2010. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a szüleid olvassák a napiszart??

azon az oldalon ennyi trágya van fent, hogy ha még a szerkesztők érdemesnek is találják a képeidet a közzétételre (ők is tudják hogy sokan személyes bosszúból és nem a vicc kedvéért küldik oda a képeket), még akkor is megeshet, hogy senkit se fog érdekelni.

2010. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!