Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Beatles rajongók?

Beatles rajongók?

Figyelt kérdés
Jó lenne valakivel beszélgetni, aki nem szólja le őket, szóval akinek van kedve írjon. :) Egyébként 15 éves vagyok.

2015. okt. 16. 18:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy, ha azt mondod, slágereik jó része lopás, akkor mondd már meg, miről lopták pl. a She Loves You-t, a Yesterday-t, vagy a Lucy in the Sky with Diamonds-t? Vagy mittudomén. Igazából bármilyen bizonyításnak örülnék...nagyon kíváncsi lettem.
2016. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés feltevéséhez képest kettő, az utolsó válaszhoz képest is egy évvel elkéstem, de nem tudom szó nélkül, hagyni ezt, bocsi.


A Beatles szar? McCartney tehetségtelen?!?!?! Hapsikám, e valahol igen el vagy tévelyedve:D Miután elolvasgattam a kis felsorolásodat arról, hogy a Beatles miért gagyi konkréten nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. A Beatles a világ legnagyobb zenekara ezt itt és most szögezzük le. Ízlésektől-pofonoktól függetlenül is. A Beatles tagjai legendák. Élő és halott tagjai egyaránt. Zenében soha, senki nem lesz nagyobb náluk. Ők zenéltek, nem leültek a laptop mögé és összevágtak 4db 3 hangból álló tuc-tuc "dallamot" . Zsenik voltak, illetve elő tagjaik még mindig azok. McCarteney pedig a legtehetségesebb emberek listájának a legelején helyezkedik el. (én kijelenteném, hogy ő a legelső, csak hát abba bele lehetne kötni, de abba, hogy az elsők között ott van abba már nehezen) Nem tud kottát olvasni? Nem tanult énekelni? Ez így igaz. És ez a legszebb az egészben. Egy ember aki nem tud kottát olvasni és soha nem járt énektanárhoz, se semmilyen zenetanárhoz és mégis ő lett a zene királya. Tudod ahhoz, hogy valaki jó zenész legyen ahhoz nem kell se zenetanár se kotta se papír pecséttel amit a konziban kaptál. Ezt hívják tehetségnek. Paul soha nem tanult zenét, egyszerűen csak csinálta... jól csinálta, érzésből. Mert zenélni úgy kell. Nem attól leszel művész, hogy művészeti suliban végeztél. Aki művész az akár művészeti suliban tanul tovább akár nem, művész lesz. Aki meg nem művész az meg akár művészeti suliba megy akár nem, sosem lesz az. A művészet meg a tudomány a világ két legkülönbözőbb dolga, s aki egyként akarja kezelni őket az nagyon nem jól teszi...azt hívják földhözragadtságnak.

2017. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Beatles rajongó vagyok

Lehet, hogy a Beatles tényleg nem tudta a legnehezebb akkordokat megszólaltatni, de nem is ez volt a fontos, a fontos az összhangzás volt. A Beatlest tehetségtelennek nevezni nem vall sok észre.

2019. jan. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!